Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyen a művésznevem?

Mi legyen a művésznevem?

Figyelt kérdés

Rengeteget rajzolok, valószínűleg másodállásban grafikus is leszek, tehát úgy gondoltam, hogy ideje lenne felvenni egy művésznevet. Nagyon nehéz döntenem, hogy mi legyen az, nem tudnátok nekem javasolni párat? (légyszi most ne ilyen Barack Obama meg Drótos Karesz legyen XD)

Gondoltam már a "Bluebell" művésznévre is, ami egy nagyon szép lány név (ha ebből még nem jött le, akkor igen, lány vagyok XD), de még nem igazán vagyok biztos benne.

Előre is köszönöm a kommenteket, és bocsánat, ha ez egy kicsit fura kérdésre sikeredett :)


2016. nov. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Csömör Csilla.
2016. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de művésznevet akkor szokás felvenni, ha már művészi szinten tart valaki.

Az elmondásod alapján messze vagy még ettől.

2016. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz rajzolni, mi az a téma ami téged vonz?

Mert akkor azzal kapcsolatos szónak kéne a nevedben lennie, gondolom. Akár a kereszt v vezetéknevedből is össze lehetne állítani egyet. Privátban írd ha nem itt akarod.

2016. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végh Béla
2016. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
A művészethez nem kell kreativitás? Mert a kérdésből ítélve annak híján vagy.
2016. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22:44


Azt hitted, hogy vicces vagy, pedig sok embernek ez a valódi neve. pl ennek a fotósnak:

[link]

2016. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!