Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az, hogy minek van értelme...

Az, hogy minek van értelme miért nem objektív dolog?

Figyelt kérdés
Volt egy nézeteltérésem az egyik haverommal,hogy olyan kérdést tett fel nekem amire ő is tudja a választ,én pedig megjegyeztem neki hogy miért kérdez olyat aminek nincs értelme. Erre ő megsértődött és azt mondta,hogy ha legközelebb én is kérdezek tőle valamit akkor majd ő is azt mondja hogy ennek nincs értelme. De szerintem hogy egy kérdésnek van e értelme vagy nincs az nem annyira szubjektív dolog,sokkal inkább objektív. Pl. ha kinéz az ablakon és látja hogy süt a Nap,akkor ne kérdezze már meg hogy süt e a Nap,mert egyértelmű a válasz.
2016. dec. 2. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tévedésben vagy, egy trivialitás is csak akkor válik trivialitássá, miután először kifejtetted. Pl neked lehet, hogy tirviális a napsütés, mert látod, de ebből nem következik, hogy ő is kinézett az ablakon és meggyőződött róla.
2016. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek sincs értelme.
2016. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!