Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok azokat az...

Ti nem utáljátok azokat az embereket, akik szó szerint zabálnak és nem híznak egy dkg-ot sem?

Figyelt kérdés
Én ha csak ránézek a kajára már attól híztam, és akkor még nem is ettem... Az életem állandó koplalásból meg ezdésből áll. Ha egyszer jól merek lakni máris terhesnek nézek ki. Nasikra gondolnom sem szabad. Ezzel szemben csomó ismerősöm van aki zabál, fél kg kenyér csak a reggelije, és egy dekát se hízik...

2016. dec. 2. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Persze, ránèzel ès hízol! Tipikus hàrìtò szöveg. Te a koplalàs miatt vagy olyan amilyen. Ha lenne egy rendes ètrended ès mellette folytatnàd a mozgàst, nem lenne semmi gondod a súlyoddal. De amíg koplalsz, addig tènyleg a legkisebb kajàtòl is hízol, mivel a tested raktàrozik a koplalàstól
2016. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hárító szöveg. De aki nem hízékonyságot örökölt az nem értheti... Kár is volt feltennem a kérdést.
2016. dec. 2. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem utalom magamat :D

Amugy ja, nem koplalni kell hanem egy rendes etrendet betartani

2016. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem..

Én szeretem magam. 😁😁

2016. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy utálom!

Kegyetlenül irigylem! :)

2016. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert fogalmam sincs tényleg az van-e, amit látok vagy mikor nem látom őket edzenek keményen vagy nem reggeliznek..vagy hasonló.. meg ha tényleg ilyenek, akkor csak irigykedem, de nem utálom őket..:)
2016. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Idefigyelj kiscica. Az egész csalàdom kövèr, èn is az voltam, mert hìzèkony vagyok, plusz rosszul is ettem. De fogytam több mint 30 kg-ot, ès azòta is tartom. Èletmòdot vàltottam. De amig te csak a genetikára fogod, addig nem is lesz változàs.
2016. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem, a saját testemmel törődök, és azzal én mennyit eszek, mivel van saját életem, értékrendem.
2016. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán utálom magam, néha lehet kicsit igen, de olyankor sem ezért.
2016. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem utálom.
2016. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!