Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen emmber az...

Szerintetek milyen emmber az ilyen?!

Figyelt kérdés
Egy hete szakitottam a baratommal.Ö egy szorgalmas es csendes ember,DE: kiszivta az eleterömet!Minden szepen indult,tenyeren hordozott,rengeteg szeretetet kaptam töle vegig.Aztan szep lassan eltiltott a barataimtol,nem mehettem sehova egyedül,itthon is allandoan mellette kellett lennem,semmi privatszferam nem volt. Leenörizte a telefonomminden nap,a laptopom es kerdezte kivel es mit irtam,beszeltem.Ha dolgozott orankent irta,hogy szeret(!) es hivogatott,hogy hol vagyok,mit csinalok.Eljarni csak ritkan szoktunk,akkor is csak ültünk valahol.Lassan elö halott lett belölem mellette. Szakitottam vele egy hete,elköltözött tölem,de tovabb irogat,mintha minden a regi lenne! Joreggelt,joestet,szeretlek,stb En nem valaszolok neki,de ö folytatja!Pedig mondtam, hogy vege! Mit tegyek?
2016. dec. 3. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten nem vagy képes kiállni magadért?

Minek hagytad, hogy rád telepedjen?

2016. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint a pióca, rád tapad és szívja a véred.
2016. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felek töle,pedig nem bant. Valahogy erzem a nyugalma mögötti agressziot! Csak nez ram nagy nyugalommal sokaig,ha en megindoklom,hogy miert nem akarok mar vele lenni.Minden nap eljön valami cuccaert.
2016. dec. 3. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy most már szálljon le rólad, mert ha nem hagy fel a keresgéléseddel, feljelented zaklatásárt.
2016. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cuccai miért vannak ott? Mond meg neki, hogy legközelebb vigye el az összeset, és amit nem visz el azt kidobod. Bár lehet hogy előbb én összekészíteném az összeset egy dobozba és elvinném neki. De ha hagyod, akkor tovább fog zaklatni. Az ilyet le kell állítani, mert még veszélyes lesz rád nézve.
2016. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyiségzavaros. Jobb nem lesz, csak rosszabb. Dobáld ki a cuccait, ha nem jön el értük megbeszélt időben, akkor a szemétbe, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Tiltsd le mindenhol. Telefonszámot is lehet tiltani.
2016. dec. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!