Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha akkora...

Te mit tennél ha akkora összeget nyernél lottón, ami elverni sok, de a terveidet megvalósítani kevés?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen hülye hogy annak nem is tudnék szívből örülni? Szóval ha párszáz ezret nyernék azt elkölteném erre arra könnyedén. De ha mondjuk 7 milliót, azzal nem tudnék mit kezdeni, mert apróságokra elverni butaság lenne, lakást venni (ami az egyetlen álmom jelenleg) pedig kevés. Szóval ott kellene hagynom állva a bankszámlán évekig, amíg nem lesz elég pénzem kipótolni hogy lakásra elég legyen. Nincs olyan munkaviszonyom ami hitelképes lenne, szóval ez sem jöhetne szóba. Komolyan néha ezen gondolkozom, hogy inkább ne is nyerjek, minthogy csak egy ilyen összeget, mert ez olyan nesze semmi fogd meg jól lenne.
2016. dec. 3. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Elképesztően hülye vagy.
2016. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Nekem sokféle álmom van, kicsik is, nagyok is. Ha pár százezret nyernék, akkor a kicsi álmaimat valósítanám meg, mondjuk úgy, hogy elverném olyan "haszontalanságokra", amikre már vágyódom egy ideje, ha közepes összeget, pl. 7 millát, akkor meg a közepes álmaimat.

Ki fogsz nevetni, de én az igazán nagy összeggel, a milliárdos nagyságrenddel nem tudnék mit kezdeni. Szerencse, hogy nem fenyeget ez a veszély, mivel nem lottózom.

2016. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én tudnék vele mit kezdeni. Még félmillióval is. :P
2016. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
7 milkából már lehet lakást venni, manapság jópénzért lehet kiadni őket. legjobb befektetés.
2016. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, sokszáz milliós, vagy milliárdos összeggel nem is tudnék mit kezdeni, megértem hogy sokan beleőrülnek. Nekem bőven elég lenne annyi, hogy jusson belőle egy új építésű családi házra, és maradjon pár millió családalapításra, nem vágyom arra hogy ne kelljen dolgoznom, halálra unnám magam. :D
2016. dec. 3. 16:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 millióért vennék egy panellakást. Elég gyorsan visszahozza az árát, utána meg csak pénzt termel
2016. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Milliárdos nagyságrendű pénzzel én sem hiszem hogy tudnék mit kezdeni. De ha most a kezembe nyomnának 7 milliót,nem utasítanám vissza. :D
2016. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 7 millióból lehet házat venni. Nem muszáj a főváros közepén lakni.
2016. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1000 Ft-tal és 1 milliárddal is tudnék mit kezdeni. Nem herdálnék semmikép. Ha milliárdos nagyságrendű lenne: a szeretteimnek vennék 1-1 lakást egy kis részből utaznék, és szállodában laknék mindenhol. A többi részt szociális célokra fordítanám, szociális bérlakás építés fiataloknak, és szegény, tehetséges gyerekek taníttatását támogatnám.

Hm. Kéne venni egy lottót, nem is lenne rossz.

2016. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is tudsz 7 millióból neked megfelelő lakást venni, de 14-ből pl. már igen, és akkor 14 helyett már csak 7-et kell gyűjtened.
2016. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!