Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok? (nem illik...

Szomorú vagyok? (nem illik hozzá a kérdőjel, de kötelező)

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és rosszul érzem magam.Mondjatok valamit.Valami jót.Tudom,most már este van.....már nem sokára nem is lesz a szülinapom...

2016. dec. 5. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2016. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Most írjuk le ezredszerre ezen az oldalon, hogy szeresd magad, fogadd el és legyél hálás, becsüld meg azt amid van. Tudod nagyon fárasztó hallgatni, olvasgatni, amikor az emberek nem veszik a fáradságot, hogy jobbá tegyék a saját életüket! Ráadásul neked semmi bajod nincsen! Szomorú vagy mert egyedül vagy a születésnapodon?? Majd, ha lesz időm akkor sajnállak a baromi nagy problémád miatt!
2016. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2016. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de gonosz vagy.Nem szabad elsőre ítélkezni senki felett.Nem is az a legnagyobb bajom,hogy egyedül vagyok.Ne ítélkezz,hogy ne ítéltessenek! Az elsőnek meg köszönöm a videót.
2016. dec. 5. 21:40
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért arra volt időd,hogy gonosz kommentet írjál.=(
2016. dec. 5. 21:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor fejtsd ki, hogy mi a bajod, mert ebből a kérdésből, semmi más nem jött le, mint egy tini lány siránkozása a semmiről!
2016. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Már késő, az a helyzet, hogy a nap elején kellett volna nekiállni egy jó kis bulit csapnod... igen, egyedül is remekül el lehet tölteni a születésnapodat, ahelyett, hogy sajnáltatnád magad.


Velem már előfordult ilyen, így jártam el: aznap hanyagoltam mindenféle házimunkát, ezt az időt a hobbijaimnak szenteltem. Este megnéztem a kedvenc filmem a kedvenc piám és a kutyám társaságában, sőt egyedül elmentem étterembe vacsorázni, nyilván a kedvenc kajámat kértem, majd hozzá a kedvenc sütimet desszertnek... és nem, nem ciki egyedül étterembe menni.


De hát most már késő, az egész napos önsajnálatoddal tönkretetted a dolgot... de tudod mit? Vidd véghez azt holnap, amit tanácsoltam(egyéni preferencia szerint kisebb-nagyobb változtatásokkal), mintha akkor lenne a szülinapod. Hidd el, jobban fogod érezni magad!

2016. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg, ha ez a gonosz, akkor te még nem találkoztál gonosz emberrel! Ez az élet kisanyám! Te meg rinyálsz, jaj mindjárt vége a születésnapomnak... Jujjjj
2016. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot
2016. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés. Azért nem passzol hozzá a kérdőjel.

Megint egy ilyen ítéltessenetekes , blooááhh

2016. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!