Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítható ki az agy?...

Hogyan tisztítható ki az agy? Arra gondolok, hogy alvás előtt állandóan jár valamin, nem lehet kikapcsolni.

Figyelt kérdés
Akadályoz a koncentrációban.
2016. dec. 7. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Leíriod egy lapra amit gondolsz.
2016. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jó séta a friss esti levegőn, utána olvasás az ágyban.
2016. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* Előző voltam. Van amikor este 10-kor sétálok egyet. Vagy biciklizek. Tegnap este 9:10-10:30 -ig tekertem. Utána fürdés és ágyikó
2016. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alakits ki lefekvés előtti szokásokat, vagyis legyen mindig ugyanaz a sorrendje mindennek lefekvés előtt kb. fél órával. Ha rendszeresen ugyanazt csinálod akkor rászokik az agyad és egy idő után (persze ne 1-2 hét után várj csodát) tudja, hogy most az alvás következik és már csak a fürdés, olvasás, stb. van hátra.

Ha lehet: Ne igyál koffeint kb. 6-8 órával lefekvés előtt. Ahogy valaki irta sportolj (fáraszd le magad). Ne tv-zz és ne számitógépezz alvás előtt néhány órával.

Csinálj olyan sötétet amilyet csak lehet.

2016. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Olvass sötétben az ágyban valami unalmasat például a telefonodon én ettől mindig álmos leszek.
2016. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Mostanában én is a telefonon nézek rövid videókat, vagy zenét hallgatok, ettől elálmosodok. Ha dohányzol, alvás előtt egy cigi elbódít (csak nálunk ki kell menni az udvarra, kicsit hideg van éjjel kisgatyába) :)
2016. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!