Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érvényesüljek idegen...

Hogy érvényesüljek idegen társaságban?

Figyelt kérdés

Újdonsült párom tart egy házibulit, és sokan lesznek, de én még nem ismerek senkit közülük. Introvertált vagyok, nehezen illeszkedek be új társaságba. Ha valakivel kettesben kell beszélgetnem, akkor minden rendben, de több ember előtt már nem szívesen szólalok meg, csak ha kérdeznek. Szeretnék jóban lenni a barátaival. Van valami tippetek? Hogyan kezdeményezzek az ottani lányoknál, fiúknál, stb?

24/L


2016. dec. 11. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a barátodra, ő elvileg ott lesz melletted, biztosan segít. Arra is gondolj, hogy nem kell, hogy a világ közepe legyél. Ha elvagy, néha szólsz valamit, az is tökéletes.
2016. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, mint te, ha kettesben kell beszélgetnem, minden ok. Azt tudnám javasolni, hogy figyeld meg, hogy miről beszélgetnek és szólj hozzá te is a témához. (26/L)
2016. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!