Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin miért több a...

Itt a gyakorin miért több a fiú/férfi mint a nő?

Figyelt kérdés
Nők főleg a családi kapcsolatok kategóriában vannak sokan.

2016. dec. 11. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert kanosak vagyunk..

Amúgy nem tudom, én csak viccelődni járok el ide

2016. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Akkor még nem jártál a szexualitás kategóriában
2016. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2-es,De jártam,ott is sokkal többen voltak mint a nők.
2016. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert ha egy nőnek van egy szabadnapja, akkor is el tudja magát foglalni: mos, nagytakarítást csinál, gyereket nevel, stb. Akkor néz fel az oldalra, ha valami konkrétan érdekli.

Ahogy elnézem, sok pasi meg otthon ül, unatkozik, egész nap semmit se csinál, és itt az oldalon ba.ssza a rezet, mert addig is telik az idő. Legalábbis kiindulva abból, hogy kora hajnaltól késő estig ráérnek válaszolni, akkor is, ha hül.yeséget beszélnek.

2016. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudod?
2016. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
4es ha te no vagy akkor szegyeld magad hogy neked van ilyenekre idod es nem gyereketnevelsz es takaritasz ahelyett, hogy ide kommenteltel... :D ha meg ferfi vagy azert szegyeld magad mert szerinted a ferfiak egesz nap unatkoznak :D egyebkent manaosag a nok mar nem mosnak foznek takaritnak eg gyereket nevelnek egyre ritkabb ha valaki tudja hogy egy nonek mi a csaladon bekuli kotelessege
2017. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
egyre ritkábban vállalnak gyereket a nők, nekem se lesz soha, inkább élvezem az életet. Ha gyerekem lenne nem tudnám ,mert vagy az lenne hogy túl jó szívű vagyok és mindent ráköltenék vagy semmit és csak szenvedne a gyerek tehát így a legjobb mindenki számára
2017. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!