Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Én nem...

Miért viselkedik így? Én nem bántottam és nem tettem keresztbe neki soha, de ez róla nem mondható el.

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki általánosba ellenem fordított mindenkit, barátaim se voltak iskola vége fele. Neki köszönhetően, egy csomó atrocitás ért. Volt hogy fizikailag, és verbálisan is bántottak PL. beleverték a fejem a padba, leköptek, hülye helyzetekbe hoztak, olyan kérdéseket tettek fel, amikre csak kínos választ lehet adni stb. Olyan történeteket terjesztett rólam, amik igazak se voltak, de sokan elhitték. Szakközépbe, ugyan oda vették fel mint engem de más osztályba. Ott szünetekben szintén folytatódott az egész, mert szeretett alám bekavarni, sokszor inkább gyalog mentem a suliba meg gyalog jöttem haza, buszmegállóba is szeretett hülye helyzetbe hozni, mások előtt. Iskolát váltottam. Meg volt mikor a hülye haverjával csengetett fel, hogy még itthon se legyen nyugtom. Eltelt 8 év. Srác jött velem szembe az utcán, remegett, mikor meglátott, és nem tudta merre nézzen. Eléggé érdekesnek találtam, régen szeretett szapulni, meg csesztetni.
2016. dec. 14. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnott idokozben es szegyelli, amiket ellened elkovetett. Felhet a megtorlastol is.
2016. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is szégyellheti magát, gondolom mostanra már máshogy gondolkodik, bár érdekes az ilyen. Nekem is volt egy ilyen fiú osztálytársam általánosban, szintén sok évre rá véletlen egy buszon voltunk, ő pedig odajött, mondta hogy örül h lát és kérdezgette h hogy alakult az életem.. úgy beszélgetett velem, mintha annak idején jóban lettünk volna. Fura volt. Nem vagyok haragtartó, szóval beszélgettem vele, mindenesetre bármennyire is szeretném azt a sok rosszat elfelejteni, ez nem megy.
2017. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!