Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jöttök ki a hullámvölgy...

Hogyan jöttök ki a hullámvölgyekből?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen kis rosszabb periódusokra gondolok, hanem amikor minden összejön. Kb. egy darab értéktelen szarnak érzitek magatokat hónapokon keresztül. Most is pl pályázati beszámolót kéne írnom. 3 nap van a határidőig még bele se kezdtem, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy elinduljak papírokat intézni.

Elegem van már az önsajnálatból, de nem találok fogódzkodót a visszakapaszkodáshoz. Rengeteg ötletem lenne pedig, de kudarcok egész sora miatt annyira nem látom értelmét, hogy már-már az ágyból sem kelek ki egész nap. Minek? Nincs ételme beleadni mindent, amit tudok, ha az mindig kevésnek bizonyul.



bocs a hosszú leírás miatt!



2016. dec. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elmegyek edzeni. Az eléggé fel szokott dobni.
2016. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az a tudat mozdít mindig előre, hogy ha én magam nem teszek lépéseket a javulásom érdekében, akkor minden ugyanígy marad, amit pedig nem akarok. A másik pedig az, hogy eddig az összes gödörből ki tudtam mászni, ezért ezután is ki fogok. Senki más nem felelős a jólétemért, kizárólag saját magam, ezért nekem is kell tennem érte.


Ha neked ez magadtól nem megy, pszichológuson gondolkotdál esetleg? Néha akár egy őszinte, jó beszélgetés egy kívülállóval rengeteget segíthet, vagy legalább perspektívát adhat. Sok sikert!

2016. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legutóbb egy barátom tartotta bennem a lelket. Szinte azért kezdtem tenni ellene, hogy őt ne frusztráljam a bajaimmal.
2016. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!