Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kísért a...

Mit csináljak ha kísért a múlt? Félek, hogy megint gúnyt űznek belőlem.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, anno mikor elkezdtem a középiskolát nagyon elbántak velem az osztálytársaim. Kifigurázták a nevemet, kiközösítettek depressziós lettem. Ez tartott egy évig, majd iskolát váltottam. Ott szépen lassan felépítettem az önbizalmamat, eljutottam arra a szintre, hogy magabiztosan akarok élni és teszek a céljaimért. Kezd is befutni a dolog amit csinálok, az RTL Klub is behívott, magukhoz egy interjúra. Azonban megláttam Facebookon egy régi ismerősöm a régi suliból, az egyik srác aki szekált és nagyon elfogott a gyomorgörcs. Kiderült, hogy ő RTLnél dolgozik valamit, valakinek a valakije ott és mindenbe bele lóg a keze. Tartok tőle, hogy bármiféle atrocitás fog érni még ha kevés is rá az esély. Könnyen földre teríthet ez, nem akarok a múlt elől menekülni. Szerintetek mit tegyek?
2016. dec. 17. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Mauni... ka?
2016. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer szembe kell nézned a félelmeddel. Mi történhet legrosszabb esetben? Beszól valamit? És akkor mi lesz? Elmondom neked, hogy semmi. Lehet nem is emlékszik rád. Ne hagyd, hogy egy ilyen ember határozza meg az életed. Nem is biztos, hogy találkoztok, de ha mégis, szerintem húzd ki magad mosolyogj rá egyet, mutasd meg neki ki vagy valójában. Semmivel nem több nálad. Lehet egy ilyen ostoba ember miatt lököd el életed lehetőségét.

Elmondom neked, hogy évekig nem mentem a volt sulim közelébe. Rettegtem attól, hogy összefutok valakivel. Persze ez be is következett. Soha nem voltam az a nagy tömeg lány, piszkáltak is miatta. Egyik nap találkoztam volt osztálytársammal, szinte remegő hangon köszöntem neki, ő meg csak lazán szinte rám se nézve köszönt. Hazaértem és azon gondolkoztam, komolyan ettől féltem én ennyire? Ez miatt nem mentem a város egyik felébe? Azóta vállatvonva nevetek saját magamon. Bátorság és neked is sikerülni fog. :)

2016. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!