Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire izgalma...

Lányok nektek mennyire izgalmas kihívás több területen is részletesen értékelni egy pasit?

Figyelt kérdés
Mennyire tudnátok objektívek maradna egy ilyen kérés esetén? Köszönöm, ha kort is írtok.

2016. dec. 21. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem és értékelem a szépet, fiúban és lányban is egyaránt. Pedig nem vagyok leszbikus, csak szeretem szép, különleges pofikat. A több terület alatt mit értesz? Arc, haj, öltözködés, kisugárzás - ezeken kívül nemigen lehet több módon egy ismeretlent 'értékelni'.
2016. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és 20 éves vagyok, ez lemaradt. :D
2016. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel számomra idegen személyről van szó, csak objektív tudnék lenni. Azt nem mondom, hogy mások értékelése a hobbim, de ha megkérnek, szívesen mondok pár mondatot. 20
2016. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!