Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért élvezem hogy hízok?

Miért élvezem hogy hízok?

Figyelt kérdés

Nyáron lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak és azóta kicsit elengedtem magam: élvezem az életet, eszek ami jól esik és bizony hízok is. Korábban ez bosszantott volna, de most még élvezem is, nemcsak az evést, hanem hogy hízok, hogy kezdek kifejezetten molettebb lenni.


Vissza kellene vennem az evésből, mert nem szeretnék egészségtelenül elhízni, de még nem tudtam magam rávenni


Miért van ez? Veletek volt már ilyen?


31/N



2016. dec. 21. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy tudat alatt így akarod elkerülni egy új kapcsolat lehetőségét?

Nem úgy értem, hogy egy molett nő nem lehet csinos és nem vonzana senkit, csak eddig tettél az alakodért, most meg elhagyod magad úgyis mindegy alapon.

2016. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az nem az élet élvezése, hogy eszel amit akarsz.
2016. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerűen arról van szó hogy meg akarsz tapasztalni valamit amit még eddig nem sikerült. Én az ilyen dolgokban mindig találok örömet. Amikor szétment a térdem és bevittek mentővel kicsit azt is élveztem, mivel új dolgot tapasztaltam meg.
2016. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, biztos tudat alatt nagyobb tested szeretnél, vagy ez csak a hedonizmusod kivetülése. Szabad kérdeznem, hogy mennyit híztál? ;)

Üdv,

25/F

2016. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Kifejezetten tetszik ha egy nő "hízlalja" magát, akár szándékosan, élvezetből, akár oda-nem-figyelésből, akár lustaságból:)))
2016. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!