Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szőke nő tényleg státuszszim...

A szőke nő tényleg státuszszimbólum manapság?

Figyelt kérdés

Ha egy nő szőke hajat visel,gazdagabbnak gondolják?És ha egy pasinak szőke barátnője van,többre tartják?

Ezt egy ismerősömmel vitattuk,és nem tudom elképzelni hogy ilyen van,főleg mostanában.



2016. dec. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szoke vagyok es nem erzem magam statusz szimbolumnak.
2016. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy régen, amikor még nem volt minden második nő (festett) szőke, akkor így volt, de mostanság nem hinném.
2016. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy manapság, ez inkább régebben lehetett igaz.
2016. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szőke vagyok (eredeti), de nem érzem így.

Ja, a szőke hajfesték ugyanannyiba kerül mint a többi színű.


Ez maximum azokra a szőke nőkre vonatkozik, akiknek műmellük, szájuk, hajuk van és kisebb, de inkább nagyobb vagyonokat kell költeni rájuk a tuning szinten tartásához.

2016. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A szőke ritkább hajszín, így nyilván jobban izgatja az emberek fantáziáját.

Anno dolgoztam egy elegánsabb üzletben, minden második nő, aki betért, szőke vagy festett (igényesen szőkített)szőke volt, ez érdekesnek tűnt.

Viszont nincsen annál csúnyább, amikor igénytelen módon szívatják le a hajukat az emberek (nemcsak nők).

2016. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!