Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk Magyarország...

Vannak olyan fiúk Magyarországon akik heterók és szeretnének elhízni? Vagy ez csak Amerikában divat?

Figyelt kérdés

Itthon még nem nagyon találkoztam ilyennel. Persze láttam már dagi srácokat meg ismerek is de hogy konkrétan van-e olyan aki el szeretne hízni és heteroszexuális olyannal még nem találkoztam.


Szerintetek a homoszexuális fiúk (aki el akar hízni) azért akar hogy nőiesebb legyen?


Akinek van személyes vagy bármilyen tapasztalata akármelyik témában az írjon!!!!! Előre is köszi 18/L



2016. dec. 22. 14:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nekem annyi tapasztalatom van, hogy egyelőre dagadt vagyok :'D 20f
2016. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Baromság a kérdés
2016. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez Amerikában sem divat, csak nem ügyelnek az étkezésükre. Egyetértek az előttem szólóval: A kérdés hülyeség ahogy van.
2016. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság ez téged mért érdekel?
2016. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán, mi köze van a szexuális irányultságnak a hízásra való hajlamhoz??? :D

És mi az, hogy azért akar elhízni, "hogy nőiesebb legyen"??? :D

2016. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne... Kérdező, a nőies meg túlsúlyos marhára nem ugyanaz.
2016. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az más... Ők nem nőiesek a lelkivilágukat tekintve, sőt egyértelműen férfiak, a férfiakat érdeklik csak a testi dolgok úgy igazán.


Egész egyszerűen, ahogy a heteró férfiak között is van, aki a sovány nőkre gerjed, és van, aki a "van mit fogni rajta" típusokra, ugyanúgy a homokosok között is két csoport létezik. Van, aki csak a kockahasakra bukik, és van, aki csak a testesebbekre, husisabbakra tud gerjedni. Aki az utóbbi csoportba esik, annak bizony az a férfiideálja. Ezért saját magát is úgy tartja ideálisnak, ha felesleg van rajta, inkább akkora hasa legyen, mint a Piedonénak, minthogy zörögjenek a kockái... illetve a bordái. Tehát nem azért híznak, hogy nőiesek legyenek, hanem hogy amikor tükörbe néznek, megfeleljenek a saját, számukra szexinek tartott férfiideáljuknak.


Míg azok, akik a kockákra buknak, éjjel-nappal szálkásítják önmagukat is. Heteró férfiak gyakran nagy ívben tesznek a saját kinézetükre, egy gondolatuk sincs azzal kapcsolatban, nekik aztán elég, ha a másik fél, a nő kinéz valahogy. A homókat érthetően többet foglalkoztatja a saját kinézetük is, merthogy nekik - a heterókkal ellentétben - bizony van véleményük róla, hogy is kéne egy fiúnak kinézni, mi több ez minden gondolatuk. Így vicces dolog, de a melegek kinézetéről egy idő után már nem a született valójukat, sokkal inkább az ideáljukat lehet leolvasni, mert önmagukat is abba az irányba faragják*, mindenáron.


*Értsd úgy, hogy mindenre képes, plasztikai műtét, stb.

2016. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 25 éves, meleg fiú vagyok aki hízni akar. Sokat. (gainer) az elmúlt évben 20-23kg jött fel. Szerintem jól haladok. Célom a 130-150kg. Jelenleg 100kg vagyok. 175cm.

Én mindig is nagyobb akartam lenni. Szeretnék nagyon nagy lógó hasat, tokát, pufi arcot és kezeket, nagy fenék, mell. Nem nőiesedés miatt. Egyszerűen ez izgat és egyre boldogabb vagyok hogy nem vagyok egy beesett arcú gizda gyerek. Tudom hogy egészségre nincs túl jó hatással, de inkább legyek rövidebb ideig de boldog mint hosszabb ideig boldogtalan.

2016. dec. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez most valami vicc?
2017. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!