Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy vorarefíliás ez a...

Lehet, hogy vorarefíliás ez a lány?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal Facebookon.Látásból ismerem.Fel akarom szedni.Már többször megkérdeztem tőle,hogy mit eszik vacsorára,mi volt az ebéd,de soha sem volt hajlandó megmondani.Mindig csak ilyeneket írt,hogy "valami finomat :D" "hahahaha" vagy csak simán hangulatjeleket írt ":D :D :D".

2016. dec. 22. 16:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Mi az a vorarefília?
2016. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az mi? Valószínűleg nem akarja megmondani hogy mit evett.. Mert lehet hogy cikinek érzi ha nem csak salátát zabál. 22 L
2016. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Aki vorarefíliában szenved, az mások megevésére vágyik.
2016. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jah értem az dúrva
2016. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Lehet csak nem akarja megmondani, mert ciki neki, hogy megevett egy tál csülkös pacalt és hozzá fél kiló kenyeret. Ami egyébként nagyon finom :D
2016. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit... lehet, hogy csak idétlen. Igazából nehéz kideríteni valakiről, hogy ez jön be neki, hacsak nem ismeri be magától, vagy nem fedezed fel a böngészőjében. Talán az lehet árulkodó jel, ha teszel ilyen vicces megjegyzéseket neki élőben, hogy "de finom vagy", meg "csak úgy felzabálnálak", és nagyon zavarba jön tőle. De az is simán lehet hamis pozitív.
2016. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De miiiért ez a kategória?
2016. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

En pl az evessel kapcsolatban eleg szorongos vagyok, senkinek semmi koze hozza, hogy mit pakoltam a gyomromba :D

Nem is szeretek ismeretlenek elott enni

2016. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De pl.ez a nevetés,hogy "hahaha" meg "komolyan tudni akarod?" Lehet ezzel izgatja magát,mint ha pl.engem akarna megenni?
2016. dec. 22. 20:42
 10/19 A kérdező kommentje:

Minden nap csak nem eszik csülkös pacalt,már sokszor megkérdeztem.

Meg egyszer így random küldött egy ilyen szájnyalós hangulatjelet

2016. dec. 22. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!