Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy diploma értékét meghatároz...

Egy diploma értékét meghatározhatja az is, ha mondjuk csak a hallgatók 3-4%-a szerzi azt meg?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A valós életben? NEM! Nem a papír a meghatározó, hanem a TUDÁSOD!
2016. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a diploma amit csak a hallgatók 3-4%-a szerez meg? Az hogy 3-4% végzi el az egyetemet csúszás nélkül, az még oké, de azért ennél többen is végezni fognak előbb-utóbb.
2016. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ELTE-IK
2016. dec. 23. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akik ELTE-IKra jártak azoknak a 96%-a soha nem kapott ott diplomát? Kicsit túlzásnak tűnik.
2016. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ik terület pont az, ahol a végzettség kvázi nem is számít, ha jo szakember vagy bölcsész diplomával vagy érettségivel is lenyomsz interjún egy ik-st, ha ő kevésbé kompetens. A szaktudást pedig nem az egyetemen szerzed, ELTE-n leginkább játékot fogsz tanulni..

Ez pedig így nagy ferdítés, hogy 3-4% végez, szimplán nem igaz.

2016. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm a debreceni KLTE informatika szakra járt, indultak 12-en, végeztek hárman. Nagy becsben voltak. Most az iskolákban szorgalmazzák az informatikai képzést, lehet, hogy keresett lesz az ilyen végzettségű szakember.Ebből a szempontból talán értékes a diploma, de sehol nem fejlődik olyan gyorsan a tudomány, mint itt, mire végez, az eleje a tanulmányoknak elavult.
2016. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Matekot fogsz tanulni*
2016. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Jó rég lehetett, ugyanis a KLTE már egy ideje nem fut ezen a néven. Meg az hogy 12-en jártak informatika szakra az se hihető. Mikor volt ez? A 80-as években?
2016. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy éve beszéltem vele. Estin, vagy levelezőn végzett. Én érdeklődtem, hogy nehéz-e, van-e esélye a hozzátartozómnak...? Akkor mondta, hogy most jöjjön, lemorzsolódnak, örülnek minden jelentkezőnek.
2016. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Debreceni Egyetem a neve, fene tudja ebben a nagy tolongásban, nekem KLTE marad.:)))
2016. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!