Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha segítek az egyetemen egy...

Ha segítek az egyetemen egy mozgássérült fiú tanulmányaiban (jegyzeteket küldök neki), akkor mennyi pénzhez lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
Segítettem màr két félévet, de most hallottam hogy van ilyen hogy kaphatok érte jutalmat. Minden óràra bejàrok az egyetemen és mindent lejegyzetelek, aztàn elküldöm neki az anyagot.

#egyetem #tanulmány #Mozgàssérült #juttatàs
2016. dec. 28. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Fő az emberbaráti szeretet!
2016. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok! Nemhogy segítenél neki basszus mozgásserult!!! Meg penzt is kersz erte! Onzo fruska vagy! Undorito
2016. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak pénzért segítenél hátrányos helyzetűeken, inkább ne is segíts.

A legtöbb embernek már az jutalom, hogy láthatják mosolyogni, és a tudat, hogy segítettek neki.

2016. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel ne dicsekedj hogy csak a pénzt látod ebben mert az egyetemnek meg a munkáltatódnak nem fog tetszeni.


Pofám leszakadna ha pénzt kérnék egy mozgássérült vagy bárki segítéséért. És nem ezért nem adnak pénzt. Ha szeretnéd árulni a jegyzeteidet ami egyébként nem épp legális akkor a szíved joga de ezért egyetemtől/államtól nem kapsz egy petákot se.

2016. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Talán ez a mentor programban lenne lehetséges.

Ennek havi összege intézménytől függő. 2-3000 ft-tól 20.000 forintig terjed havonta (úgy tudom, hogy a húszas a plafon).


Érdemes még az esélyegyenlőségi- mentálhigiénés irodátoknál érdeklődni erről.


Természetesen, ha bekerülsz a programba, akkor élőben is kell segédkezni (korrepetálni, hallás-látássérülteknek vásárolni- jegyzetelni- vizsgán segédkezni stb stb), nem csak online küldözgetni a cuccokat, tehát ezért meg kell dolgozni rendesen, ingyen pár elküldött anyagért nem adnak semmit sem.

2016. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Az illetékes fogyatékosügyi koordinátortól kérdezd meg, ő tudja (szerintem) a legpontosabb választ adni.
2016. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Akik leszólták a kérdezőt, azok olvassák el mégegyszer a kérdést, mert láthatóan, a szövegértés nem az erősségük. Írja, hogy segített már két félévet. Nem a pénzért segítene, hanem már eleve segíti és megtudta, hogy ezért kaphat pénzt. Nem a mozgássérültet nyúlja le, nem a jegyzeteit árulja, hanem az államtól kap pénzt. Ha úgyis segíti akkor hülye lenne nem el fogadni a pénzt, ha csak annyi plusz munkával jár, hogy aláírjon néhány papírt.
2016. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!