Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lány jut eszedbe a...

Milyen lány jut eszedbe a Dzsesszika keresztnévről?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jessica alba
2016. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
C.gány.
2016. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan enyhén barna bőrű rejtett erőforrás
2016. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jessica Simpson
2016. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is roma származás jut róla eszembe.


De pont az ellenkezője is. Egy sokat bulizós, hó fehér, alkoholista (bár szép), kis fiatal angol csajokat is elég sűrűn hívnak így. Legalább is ahol én lakom.

2016. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Cigány.

Régen volt egy lány ismerősöm akit így hívtak, cigány volt, de suliban a dolgozataimban ha álnevet kell írni magamnak akkor mindig Jessica-t írok.

2016. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Cigány.

A Jessica ellenben szép név, de fel nem foghatom, hogy a cigányok miért nem képesek MAGYAR nevek közül választani, és inkább ilyen rettenetesen magyarosítják a külföldieket.

2016. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldi lanyoknak szerintem oke,ha pl egy filmben hivnak valakit Jessicanak,azzal nincs problemam. Viszont itthon borzalmasan c.iganyos,nekem ilyen igenytelen,neonszinu bena ruhakba oltozott,rossz helyre szurt ajakpiercinges roma lany jut eszembe errol a nevrol.
2016. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Általános iskolában az egyik osztálytársamat Jessica-nak hívták. Azért engedték így írni neki, mert az USA-ban született. 6 évig volt a padtársam, mert mikor 7.-esek lettünk, visszaköltöztek Amerikába. Csak az apukája élt, mert az anyukáját lelőtték odakint (rosszkor volt rossz helyen). Emlékszem, miatta kaptam az első fekete pontomat másodikban, mert nevetgéltünk órán. Szinte senki nem szerette, csak nekem nyílt meg, mondhatni kis "szerelem" is volt, de soha nem jártunk. Az apukája által félcigány volt, de soha nem volt problémás, inkább csendes és visszahúzódó volt. Szőke haja, barna szeme és fehér bőre volt. Még arra is emlékszem, hogy 5.-ben neki kezdett először nőni a cicije. :D A Jessica névről ő jut eszembe.


A Dzsesszikáról semmi, mert nem ismerek ilyen nevű lányt. De amúgy hatalmas f...ság ez a nagymagyarkodás, hogy magyarosítsuk a neveket... Az USA-ban, ha akarom, Porszívónak nevezem a gyerekem, és senki nem szól érte.

2016. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyilkos sorok.
2016. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!