Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Direkt csinálja ezt az oktatóm?

Direkt csinálja ezt az oktatóm?

Figyelt kérdés

Lovagolni jàrok 3éve..

Az oktatóm lovaglàsnàl személyesen nagyon rendes velem stb. De interneten nagyon köcsög flegma velem.. Most megjelöltem egy eladò lò posztban hogy nem e érdekli e és odaírta kommentbe: ha lovat szeretnél neked jò lesz. És nekem ezek a beszòlàsok nagyon szarúl esnek. Vàltanom kéne oktatòt? De imàdom az ottani lovakat



2016. dec. 29. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Talán mert nem akarja, hogy a szabadidejében zavard. Ő egy szolgáltatást nyújt neked pénzért, nem pedig a haverod, ha meg lovat szeretne venni, akkor szakmabeliként biztos tudni fogja, honnan vegyen, nincs szüksége arra, hogy megjelölgesd posztokban.
2016. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eleg jo kapcsolatom van vele élöbe falun lakunk nem olyan nagy lovarda elobe eleg jo a kapcsolatunk viszont chatben minden mas.. Egyepkent mindig hiv lovat nezni.. Versenyekre ezert nem ertem..
2016. dec. 29. 16:58
 3/7 A kérdező kommentje:
És momdta is ha talàlok lovat jelöljem meg nyugottan.☺
2016. dec. 29. 17:04
 4/7 anonim válasza:
Ha ennyire puszipajtások vagytok, kérdezd meg tőle...
2016. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Eddig olvasgattam, válaszolgattam a felnőtt párkapcsolatok,szexualitás kategóriában, na mondom átjövök egy kicsit az elektronikára, erre nézem egy lovas kérdés. Hagy kérdezzem már meg, hogy egy töltéssel hány km-t lehet megtenni a lóval, meg mennyi a készenléti ideje? :)
2016. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Veletlenul nyomtam ra bocsanat a nehez felfogasert😀💪
2016. dec. 29. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem direkt csinálja valszeg nem a neten lóg egyfolytában, és nincs úgy érzéke ehhez a fajta kommunikációhoz.
2016. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!