Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy akik...

Hisztek abban, hogy akik egymásnak vannak teremtve egyszer úgyis egymásra találnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
én igen :3
2016. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen nincs. Maga az egész feltevés totál abszurd. Bár egy 14 éves mentális szintjén megrekedve egészen csábító teóriának tűnhet.
2016. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem és igen.


Abban nem hiszek, hogy van egyetlen egy lelki társam. Mert akkor elég fura lenne, hogy pont most él, pont hetero férfi, pont magyar... lehet, hogy egy 14. századi francia parasztlány volt a lelki társam. Tehát ha csak egy van, nem hiszem, hogy mindenki találkozik vele.


Abban hiszek, hogy több lelki társunk lehet. Mint ahogy több barátunk is, akivel egy hullámhosszon vagyunk.

2016. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy akiknek dolguk van egymással, azok nem kerülhetik el egymást, legyen szó akármilyen szintű és formájú kapcsolatról. Nincsenek véletlen találkozások.
2016. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Már abban sem hiszek, hogy lenne olyan, hogy két ember egymásnak van teremtve, ebből kifolyólag a kérdés maga számomra nem is értelmezhető.
2016. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :))
2016. dec. 29. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez az, amikor várod a sültgalambot, hogy magától a szádba repüljön a kedved szerint befűszerezve.
2016. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!