Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy én azért...

Lehetséges, hogy én azért vagyok, hogy megtanítsam az embereket párt találni?

Figyelt kérdés

Ez marha hülyén hangzik,de az utóbbi 5 lartnerem akikkel együtt voltam,mind utánam megtalálták a párjukat és azóta vagy házasok,vagy együtt élnek vagy gyerekük van.

Olyan érzésem van,hogy amikor elkezdek egy férfival szorosabb kapcsolatot kialakítani,rájövök,hogy mennyire nincsenek tisztában a nőkkel. Mind kapcsolati szempontból,mind szexuálisan "tanítom" őket,olyan érzésem van,hogy ha meg is bántom őket,de el kell mondanom,higy mit és miért csinálnak rosszul segítek nekik. Aztán amikor szétmegyünk, rá 1-2 hétre újra találkozunk mert ("nem tudom az életem nélküled elképzelni,legalább engedd hogy még egyzer lássalak és beszéljünk") és látom hogy mennyire ragaszkodnak hozzám. Azután valami fordulat következik és negtalálják a párjukat. Esküszöm, ez a forgatókönyv legalább 5x lejátszódott az utóbbi 3 évben. Értem én,hogy minden kapcsolatban tanul újat az ember és okul a hibáiból,de mi ez a dolog,hogy utánam mindenkire rátalál a (látszólagos) nagy ő?

Pont most néztem meg a facebookos adatlapját a legutóbbi páromnak, augusztusban lett vége köztünk, karácsonyra már az új bnőjénél voltak,és a nő két gyerekével játszik. Full idill,amit nekem mindig megélt,hogy mire vágyik.

Valakinek egy jó gondolata?


2017. jan. 4. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az első mondatodból kiszűrtem, hogy egy peches ember vagy, és azok az emberek jönnek be nálad, akik csak a családalapításra utaznak. És mindent elkövetnek, hogy ez meg is valósuljon. Ezért az első lehetőségnél dobbantanak is.
2017. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tovább már nem is olvastam az írásodat.
2017. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utánad pontosan tudják, hogy mi az, amit soha-soha nem akarnak még egyszer átélni... és az ellentétes tulajdonságú nőkkel kezdenek. Vagy úgy vannak vele, hogy mindegy milyen hülye, amíg nálad jobb addig megfelel nekik. Te csak oktassad szép szorgosan a férfiakat, köss bele mindenbe, amit tesznek és mondanak, hadd lássák, milyen keveset számít mindaz, amit odáig szörnyűségnek hittek, mondjuk némi hisztike havi egyszer, lehelletnyi féltékenység, ilyesmik. Őrmesterkedj, ha úgy érzed ez a küldetésed :))
2017. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezaz,hogy én nem családalapításra utazok,többnyire ők akarnak már házasodni az első 3-4 hónap után...szóval a feltételezések rosszak. Fiatal nő vagyok, csinosnak mondott, a férfiak meg többnyire nem olyan helyesek és nálam idősebbek (nekem egy tipus jön be és az nem a brad pitt fajta).

Arra is gondoltam,hogy önbizalmat kapnának tőlem? Mert nekem ők nagyon azbeseteim és ezt folyamatosan a tudtukra is adom,sőt,most hogy végiggondolom sokuknak én tettem helyre az önbizalmukat a dícséreteimmel és bíztatásommal.

2017. jan. 4. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah,és hozzá tenném,hogy mindig én szakítottam eddig,nem ők "dobbantottak"
2017. jan. 4. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Na csak veled ne hozzon össze a sors.
2017. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen kipróbálnálak! Nekem sem erősségem a nősülés. Egyszer már volt benne részem, de elég volt egy életre. Élni kell minden adódó lehetőséggel, különben besavanyodsz.
2017. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!