Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha találkoztok valakivel...

Ha találkoztok valakivel tőletek is azt kérdezik először, hogy mit dolgozol és mennyi a fizetésed?

Figyelt kérdés
Annyira utálom az ilyeneket.

2017. jan. 6. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Tőlem mindig azt mikor lesz már gyerek. Mintha bárkinek is köze lenne hozzá.
2017. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha bárki megkérdezné mennyi a fizum( még családtagok sem teszik) megkérdezném: közöd? Miért turkálsz a zsebemben ha én nem turkálok a tiedben?
2017. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy mit dolgozom, azt gyakran megkérdezik, én meg szívesen válaszolok, mert szeretem a munkámat, szeretek beszélni róla. Én is megkérdezem egy újdonsült ismerőstől, hogy mit dolgozik. Azt, hogy mennyi a fizetésem, még senki nem kérdezte meg tőlem, mint ahogy én sem kérdeztem még senkitől.
2017. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

LOL ez nagyon átlátszó.... undorítóak az ilyen emberek

Együtt érzek veled...

2017. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tőlem inkább csak azt szokták, hogy mit dolgozom. Legtöbben tudják (legalábbis sejtik, mivel vagy 5 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál), hogy tanulok, max még annyit kérdeznek, hogy órabérben vagy fix fizetéssel.
2017. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A "mit dolgozol vagy tanulsz-e még" valóban fel szokott jönni, de ez szerintem elég alap kérdés, ha már az ember eltölti a napja nagy részét valahol, az azért fel szokott jönni. Nem szégyellem a munkahelyem és nem asszociálok egyből arra, hogy az illető azt akarja tudni, mennyit keresek (10-ből 9 ember amúgy sem ezzel a szándékkal kérdezi), szóval engem nem idegesít.

Viszont az anyagiak, fizetés, stb. soha nem téma.

2017. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt meg automatikusan kérdezik, hogy na és mennyit mernek fizetni? -.-
2017. jan. 6. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Tőlem is csak azt kérdezik mit dolgozok, amivel szerintem nincs semmi baj. Nincs valami nagyon extrém foglalkozásod?
2017. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs.
2017. jan. 6. 12:39
 10/12 BlackSword ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy szellemi szabadfoglalkozású és havi két millát keresek...
2017. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!