Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a pasiról?

Figyelt kérdés
37éves,mindig csak tini barátnői voltak kb már 10 14-15évesek.És itt szedte őket össze gyakorin.

2017. jan. 9. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:
10volt neki,és ők 14-15évesek voltak.
2017. jan. 9. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez a pedofília alapfogalma.
2017. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezz pszichológust, ha hajlandó vagy szembenézni az okokkal.
2017. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a pasi.:/
2017. jan. 9. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Szereti az éretlen, irányítható embereket, így ez megadja neki a hatalomérzetet.

Hirtelen megijedtem, hogy 10 éveseket írtál.

DE a 14 éves is eléggé gyerek még, hiába tolják sokan, hogy "mai tinilányok milyen krvák", általában azért ilyenek, mert azt hallják mindenhonnan, hogy bevállalósnak kell lenni és hogy alap az anál szex, stb.

2017. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, h egy szanalomtenger es valszeg nincs megelegedve magaval, h gyerekeket szed ossze, akik szamara persze o istenkiraly. Egy idosebb, tapasztaltabb no nem allna szoba vele es ezt o tudja is nagyon jol. Amugy az elete is gondolom egy romhalmaz. 37 evesen gyerekekkel randizni onmagaban gaz.
2017. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jön be neki, ezt szereti. Semmivel sem tartom elítélendőbbnek, mint a 18 éves lányokat, akik 30 éves pasikra buknak.
2017. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!