Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez? Normális vagyok? Xd

Normális ez? Normális vagyok? Xd

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom miért, de szeretem más lányok képeit nézegetni facebookon vagy bárhol, képes vagyok ezzel elidőzni, elismerni hogy milyen szépek és hozzájuk hasonlítgatni magamat. Emellett próbálom elcsípni néhány tulajdonságukat, miért..?

Gyerekkoromban is volt ilyen, csak akkor utánoztam mindenben az illetőt, kivül-belül olyan akartam lenni mint az a személy.. Normális dolog ez? :'D 15/L



2017. jan. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Chopen ***** válasza:
Nekem ezt nehéz megérteni, mert maga vagyok a tökéletesség, de Nálad elmegy.
2017. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megengedem, hogy most normális legyen:)
2017. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus tinédzser viselkedés. Szar, mert abból gyökeredzik, hogy nem vagy elégedett magaddal, de totálisan normális.

A lányok mindig máshoz hasonlítják magukat és akarva-akaratlan is hasonlítani akarnak arra, akit jobbnak gondolnak. Szívás, de tényleg így van.

2017. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam/csinálom. Kicsit szar mert nem tudsz önmagad lenni és felveszel valami teljesen mást...
2017. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen képeket és miket nézel?
2017. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!