Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy milliomosnak...

Szerintetek egy milliomosnak vagy milliárdosnak milyen problémái lehetnek?

Figyelt kérdés
Megszűrném a melyik kocsit vegyem meg hova utazzak és ki legyen a nőm kérdésekkel! Túl nyilvánvaló. Engem az eldugott problémák érdekelnének mint a zaklatással kapcsolatos vagy pszichés megterhelés. De bármi amire az ember nem gondol.

2017. jan. 10. 00:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Egészségügyi problémái is lehetnek.
2017. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%

A milliomos nagyon idejétmúlt, demagóg kifejezés. Ma már az emberek nagy része milliomos. Egy lakótelepi ház is 6-8 milliót simán ér, + egy ócskább kocsi, plusz egy kis pénz.. El kéne felejteni ezt.


Elég szegényes a fantáziád ha szerinted egy embernek csak anyagi gondjai lehetnek. Testi és lelki betegségek, párkapcsolati, családi gondok, munkahelyi problémák stb.. + az extrémebb helyzetek mint zaklatás amit te is írsz.

2017. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Nézz meg egy szapanoperát
2017. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ha most valójában olyanokra gondolsz, akiknek több 100 milliója van, és dolgozniuk se kell... simán lehet, hogy ha abbahagyják a munkát, és nem találnak helyette kreatív hobbit, akkor csak üresen csaponganak mindenféle tevékenységek között, elveszítik az életcéljukat, amiből depresszión kívül kialakulhatnak más dolgok is, pl: elkezdenek szerencsejátékozni és alkoholizálni (vagy ha már eddig is tették, akkor még jobban), ami a sokkal több elkölthető pénz miatt sokkal súlyosabb függőséghez is vezethet (és aztán még rosszabb lesz a helyzet, ha egy szép napon részegen felteszi az egész vagyonát a ruletten, és veszít). De gyakorlatilag ugyanolyan problémái lehetnek, mint az átlagembereknek, mert úgy általában a pénz nem old meg mindent - igazából annyi könnyebbség van, hogy a mindennapi stressz és szorongás elmúlik. (Persze ez egy biztos haszon, az eddig leírtak pedig bizonytalan események, szóval nem azt mondom, hogy egy milliárdos élete ne lenne sokkal, sokkal jobb, mint az alacsony béreken tengődő biorobotoké.)
2017. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Többet is ismerek.

Szinte mindegyiknek komoly, vagy még komolyabb egészségügyi problémája van, ráadásul a családi életük is egy katasztrófa, emberileg meg nincsenek a helyzet magaslatán, bár ez utóbbi állítás nem mindegyikre igaz.

Egy tuti, majdnem mindegyik akiket ismerek, megfordult már az országban magánklinikákon, volt amelyik külföldön is.

Egyiknek csak a gyógyszere 1 misi, úgy hozatja be külföldről, tb semmit sem támogat rá.

Na szerinted olyan jó életük van?

Egyiküket sem irigylem.

Bár ha meglátnád őket, azt hinnéd, huhh de jó nekik, vállalkozás, luxusház, hatalmas birtokok, lovarda, meg sorolhatnám, de amijük van, szinte egyik sem élvezi.

2017. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%

Na ja #5 én pont ezen gondolkodtam egyik nap, amikor az anyóstól kölcsön kapott számomra luxus autóban ültem.

Én a kölcsön autótól (amit most pár hétig használhatunk) olvadoztam a gyönyörtől. És akkor eszembe jutott, hogy van akinek ez természetes, és ő biztos nem ájul el ennyire egy autótól. Én a legapróbb dolgoktól is boldog vagyok (nem vagyunk létminimum alatt, a szüleink középosztálybeliek), de ha gazdagéknál nőttem volna fel, lehet, hogy a toronyóra lánccal sem tenne boldoggá.

(itt most a pénzen megvehető dolgokról beszélek csak, külön téma a kapcsolatok).

2017. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%

Mikor tanuljatok mar meg vegre, hogy a penz nem boldogit...


A milliardosoknak ugyanugy vannak problemaik, csak mas jelleguek.

2017. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Egészségügyi (betegségek, testsúly problémák, függőségek leküzdése..stb)


Pénzügyi (hogyan kezeljen, ekkora pénzt, kire bízhatja..stb)


Munkahelyi: mert van, aki ígyis dolgozik


Családi problémák/párkapcsolati/barátságok: elég nehéz lehet kiszűrni ki az, akinek csak a pénzed kell, rendes értékekkel rendelkező gyereket nevelni pedig még problémásabb lehet, ugyanígy őszinte barátságot sem olyan egyszerű szerintem kialakítani..

2017. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
A problémák közül vedd ki az anyagiakat és olyanok.
2017. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy rengeteg pénze van valakinek, nem jelenti azt, hogy boldog is az illető.
2017. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!