Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha le akarok...

Mit tegyek ha le akarok koptatni valakit akivel évek óta úgymond "baráti" a kapcsolatom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már rég meg kellett volna tennem csak féltem mert ez az illető bosszúálló és tett már nekem keresztbe nem egyszer elég csúnyán. Korábban egy helyre jártunk akkor muszáj volt a béke kedvéért fenntartani a látszatot de ma már nincs erre szükség mert ez a közös hely már nincs. Tudom nem ez a világ legegyenesebb és gerincesebb megoldása de ez az ember tényleg veszélyes bizonyos értelemben rám és ezért le kell valahogy koptatnom de mind ezt finoman kéne hogy ne legyen oka bosszút állni mert ez lételeme. Mit kéne tennem? Megint kezd eldurvulni a helyzet és komolyan kezdek aggódni.

2017. jan. 11. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan ember, akitől nehéz volt megszabadulnom.

én valahogy fokozatosan építettem le, egyre kevésbé reagáltam rá, aztán a tel. számomat is megváltoztattam, és egy időre el is költöztem, így végül teljesen megszakadt a kapcsolat. Facebookon már azelőtt letiltottam, hogy bejelölhetett volna.

2017. jan. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még az jutott eszembe, hogy viselkedhetsz idegesítően, pl panaszkodj állandóan, kérj apró kölcsönöket, szívességeket vagy lehetsz büdös, ilyesmi, a büdösekkel senki sem szeret együtt lenni.
2017. jan. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kellene szerezned valakit, aki megvéd. Gondolom lány vagy, sejtem mi lehet, nincs más ismerősöd, aki segít?

Esetleg egy apa?

Ha nincs, a rendőrséggel való fenyegetőzés szokott segíteni, illetve menj is be, és jelentsd nyugodtan, hogy zaklatnak.

Nehogy már félelemben kelljen élned!

2017. jan. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

uristen. vannak ilyen sztorik? nincs senki aki tud segíteni? nehogy már félni kelljen valakitől!

ha ennyire nincs senki akkor fokozatoson építsd le. ha gáz van akkor rendőrség.

2017. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen. Örülök hogy már nem keres. Nagyon ideges voltam mikor rezgett a mobilom mert állandóan írogatott. Aztán észre vette magát vagy nem tudom. Remélem többet nem keres

Kérj segítséget ha veszélyes

2017. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közel lakik vagy hogy állhatna bosszút? Írj neki vissza egyre kevesebbszer, aztán majd megunja. Ha telefonál vedd fel mondjuk 5x-re. Én úgy építettem le egy barátot hogy a szomszédban lakott.
2017. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Úgy hogy befeketít mindenki előtt vagy elvesz tőlem mindenkit akit szeretek. Megvannak a módszerei, Tette már tönkre az életem bizonyos időre úgy hogy átvert és mikor leleplezte az igazságot azzal közbe megalázott a fél város előtt..hónapokig nem mertem kimenni az utcára. Életveszélyben nem vagyok gondolom. :D
2017. jan. 11. 21:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és egy városban lakik velem. Van egy rendőr ismerősünk vagy is mondhatni barátunk és szóltunk már neki mikor a megalázós és átverős eset volt de elmondása szerint ők ilyennel nem foglalkoznak.. részleteket nem írok de ez súlyosabb mint egy sima kis átverés meg beégetés. Lenne aki megvédhetne de senkit sem szeretnék belekeverni pont azért mert a szeretteimnek is van épp elég baja.
2017. jan. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!