Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekért a dolgokért feljelenth...

Ezekért a dolgokért feljelenthetem? Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel gimi első évében jóban voltam,aztán elkezdett hazugságokat terjeszteni rólam,egy pofon váltás is történt,és azóta (8! éve) az "ellenségének" tekint.Próbál megalázni,bemártani,stb. (példák: Ráírt a páromra hogy régen prosti voltam,kamu e-maileket szerkesztett bizonyítékul.Ráírt a testvéremre hogy én feltörtem az instagramját,az a bizonyíték hogy a rendszer azt jelezte neki hogy az én címemről történt a támadás /ilyen konkrétan nem is létezik szerintem/.Van egy projektem,amiről szoktam facebookon megosztani dolgokat hogy több emberhez eljusson,oda olyanokat kommentelget hogy "ez egy drogos k***a,elmebeteg,rohamai vannak" stb.) A legtöbbre egyértelmű bizonyíték van hogy ő csinálja,hiszen ő írkál,a saját profiljáról,viszont a kommentek álnévről érkeznek,de az is egyértelműen az ő műve (ugyanaz a tagolás,ugyanaz a három ismétlődő helyesírási hiba).Elegem van ebből,hogy nem csinálhatok semmit,nem ismerhetek meg új embereket,már levegőt sem vehetek,mert lépten nyomon magyarázkodnom kell,hogy ez a félnormális nőszemély üldöz.Elegem van.Mit tudok csinálni?Feljelenthetem?Tesznek ellene valamit a hatóságok?

2017. jan. 11. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Először beszélj a szüleivel, ha az ő hatásukra sem változik semmi, akkor igen, jelentsd fel, és ezt mond is meg a szüleinek!
2017. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy 23 éves nőnek beszéljek a szüleivel?Azt hiszem már nem az a korosztály vagyunk.
2017. jan. 11. 13:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést zaklatás és rágalmazás miatt! Bőven kimeríti mind a kettő tényállást.
2017. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Azt nem írtad hány éves... Nem látom.
2017. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nekem is volt hasonló zaklatóm pár éve, én telefonon felhívtam és megmondtam neki ha mégegyszer kitalál rólam valamit, akkor egyből megyek feljelentést tenni. Érdekes, de ennek hatására leállt, majd 6 évig zaklatott.
2017. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Féltem hogy ez kevés,de akkor holnap feljelentem.Fognak vele foglalkozni?Mik lesznek a következményei a tetteinek?


Gimi első 8 éve volt,a harmadik sorban van.Abból ki lehet számolni,hogy már nem gyerekek vagyunk,de nem kötekedni akartam.

2017. jan. 11. 13:20
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem! Először figyelmezteted a nőt, hátha abbahagyja. Utána mehet a feljelentés, de az nagyon rázós, mert mindent bizonyítani kell. Olyan ügyre nincs kapacitás, hogy Jolika blogjába valaki csúnya hozzászólást írt.
2017. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az jön le ebből, hogy nagyon nem százas, tehát ezen a szinten a beszélgetés nem sokat fog érni. Marad két lehetőséged, az elsőt le se írnám, hátha anélkül is tudod. A második a hatóság.
2017. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Többször figyelmeztetve lett,de nem áll le,évek óta.Oda szerkesztette a nevem,a régi telefonszámom,a képeim és az email címem egy olyan email váltáshoz mintha árulnám magam.Azt állítja hogy évek óta drogozok,őt is többször kínáltam.A projekt amiről szó van,nem egy blog/hobbi,a munkám része,tehát ha befeketít megkárosít,ez nem apró dolog.Amikor a szeretteimnek/ismerőseimnek kamuzik a saját,napi használatban lévő profiljáról teszi.Nem hiszem el hogy ezzel nekem együtt kell élnem,és nem tenne semmit a rendőrség.Legálisan tönkreteheti és megkeserítheti az életem?


Utolsó,ha arra gondosz hogy nyírjam ki,megtenném hidd el,de annyit kapnék érte mint egy rendes emberért.

2017. jan. 11. 13:36
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben már rég.... feljelentettem volna, pláne ha a munkámat is befolyásolja.
2017. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!