Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sztorik? Hogy pl. követtek az...

Sztorik? Hogy pl. követtek az utcán leszolítottak stb.

Figyelt kérdés
Ilyesmi sztorik érdekelnének:D
2017. jan. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
hihihih hahaha
2017. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mentem haza suliból. Követett egy férfi. Először azt gondoltam, hogy csak beképzelem. Aztán gyorsabban mentem, ő is gyorsabban. A házunkhoz közel már elkezdtem futni. Ő is elkezdett futni. Na akkor nagyon beijedtem. Szerencsére én voltam a gyorsabb.
2017. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Chopen ***** válasza:

Este 9-10 tájt sétálgattam a kis városomban, utánam szólt valami elég zavarodott arcú ember. Többször is láttam már, valamiért mindig integetett nekem. Kíváncsi voltam ki az, szóval úgy voltam vele, megállok, megnézem magamnak.


Elkezdett velem beszélgetni, mentünk együtt egy darabon, tök normálisnak tűnt, aztán elkezdett érdeklődni, hogy milyen alsónadrágot szeretek hordani, miért nem fecskét, meg szoktam-e fingani. Elég érdekes csávó volt, aztán 15-20 perc után meguntam, elköszöntem tőle, aztán hazamentem.

2017. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huhuuu :D

Nekem nincs, de ha esetleg tudsz angolul:

[link]

2017. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jan. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!