Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem hogy ha egy lánynak...

Nem értem hogy ha egy lánynak azt mondják hogy "gyönyörű vagy " vagy "szép vagy" arra miért kell azt válaszolni hogy "Köszönöm"?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 22:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Mert jól esik neki a gesztus és hogy kis is mondják, hogy szép. Nem lenne bunkóság, ha semmit nem felelne rá?:D
2017. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Mert egy kedves bókot illik megköszönni.

Miért?

Csak!

2017. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
95%
Most miért?:D talán jobb lenne ha azt válaszolná hogy tudom:D?
2017. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De ez úgy hangzik mintha érdem lenne hogy az..:D
2017. jan. 11. 23:10
 5/37 anonim ***** válasza:
53%
Facebookon az ilyen kommentelőktöl hányni tudnék :D ...
2017. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez pedig érdem. Nem csak külsőről van szó. Törődhet valaki a testével is, de a jó kisugárzás is társul a kinézet mellé. Lehet, hogy valaki alapból szép, de van, aki tesz is érte.. És nincs olyan ember, akinek ne esne jól egy ilyen bók..
2017. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
40%

Nos, lehet megkövezni, egyenesen bíztatok is rá mindenkit, de én az ilyenre azt mondom, hogy "Tudom."

És ennyi.

Lehet bunkónak tartani, véleményem szerint nem az. Tisztában vagy az erényeiddel, és ez jó.

A másik, hogy nem az én (az egyén) érdemem, hogy szép vagyok. Tisztában vagyok vele, de semmit sem tettem érte. Ezért ilyenkor esetleg megeresztek egy mosolyt, de nem, nem köszönöm meg.

Nem kell.

Semmit sem kell.

A társadalom neveli beléd, hogy valamit KELL csinálnod, mert ha nem teszed, kilógsz a sorból.

Én élvezem.

2017. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Utolsóval teljes mértékben egyet értek :D
2017. jan. 11. 23:32
 9/37 anonim ***** válasza:
56%
Köszönöm!
2017. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Hogy ne lenne érdem, marha sok munka van egy jó testben, egy tökéletes sminkben, a megfelelő frizuraban es mindezt hordani is tudni kell, sőt.. Láttam en mar olyan nőt aki megvolt vagy 40 es szerintem meg picit csúnyácska is volt de volt 1-2 mozdulata, es iszonyatosan szexi kisugárzása, hogy helyben leteperték volna, pedig akkor meg 20 sem voltam..

Multimilliárdos iparág épült köré, mar hogyne lenne gyönyörűnek lenni érdem.

Mas kérdés ha a falu jócsajára ezt írják Facebookon, akkor nem ugyanarról a kategóriáról van szó dehát azzal főzünk amink van, o is kifestette magát az aliexpressrol rendelt sminkjével és a célközönségnek imponál az eredmény.


Amugy meg bokot illik megköszönni, főleg ha nem viszonozzuk.

2017. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!