Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam csúnyának?

Figyelt kérdés

Régebben nem éreztem magam ennyire rosszul a bőrömben. Introvertált voltam, folyton fekete ruhákban mászkáltam (lehetőleg 1-2 számmal nagyobb ruhákban, hogy eltakarjam az alakomat), folyton könyvekbe temetkeztem és barátaim se voltak. Miután átéltem az első szerelmet, és átestem a tűzkeresztségen, nyitottabb lettem, és az évek alatt szép kis baráti köröm lett, meg persze jó pár hódításom...Viszont valamiért a palik csak1-1,5 évig bírják mellettem, utána dobbantanak. Azt mondják, nem vagyok csúnya, vállig érő fekete hajam van,vékony vagyok, középmagas, egy magassarkúban, feszülős cuccban is ugyanolyan természetességgel mozgok, mint pizsamában és papucsban. Igyekszem helytállni a komoly szituációkban is, viszont ugyanolyan elánnal megyek bele spontán 'lököttségekbe'. Alig káromkodom, és (állítólag) jó a humorom. Több csajról és pasiról is tudom, hogy járna velem. Most 2 hónapja van új párom, imádja a humorom, a testem, a főztömet, de nincs önbizalmam. Félek, hogy megtetszik neki valaki más, és elhagy. Sajnos volt szerencsém a volt barátnőjéről is képet látni,ha

Az a csaj 10/10, akkor én 4/10...Babaarc, kék szemek, hosszú szőke haj, tökéletes test. Nem tudom, hogy küzdjem ezeket a dolgokat le.


22l



2017. jan. 12. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem megy, akkor pszichológus. Neki ez a munkája, hogy segítsen megoldani a lelki problémákat.
2017. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Felületes liba. Szerinted a hosszú párkapcsolat azért van, mert szép a másik?! Ehh...
2017. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem a szépségen múlik, hogy elhagynak.

Ha nem tetszenél nekik, akkor nem akarnának a párjaid lenni.

De egy idő után már múlnak az érzések, változnak az emberek. Elég fiatal vagy. Ilyenkor ritkább, hogy valaki élete párját találja meg.

És a legszebb nőt is elhagyják. Megcsalják. Na meg a szépség relatív. Szőke hajú, kék szemű a volt barátnője? És? Nem a haj és szemszín a szépség fokmérője.

2017. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.: igen, számít a külső, ahogyan számít a pénisz mérete, vagy a női mell mérete. Ha te nem vagy csúnya, te sem vonzódsz egy nagyon csúnya emberhez, lehet akármilyen kedves, jószívű, ha szexuálisan nem vonzódsz hozzá. Nálam a szépség a viszonylagos szimmetriában, az ápoltságban, és a jólöltözöttségben rejlik. Volt olyan párom, aki másfél év után azért dobott ki, mert szerinte laposabb volt a fenekem, mint a kapcsolatunk elején, úgyhogy ja, számít a külső is, a belső tulajdonságok mellett.
2017. jan. 12. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4: és te bánod, hogy ezért dobott?

Én tuti nem akarnék soha olyan férfival járni, aki ennyire sekélyes.

Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.

2017. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Harmadik, igen, tudom,mindenkinél van szebb, jobb, etc. De olyan jó lenne egyszer azt érezni, hogy valaki tiszta szívéből szeret, és én vagyok neki a legszebb...
2017. jan. 12. 12:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Én örültem, hogy dobott, de az a baj, hogy a kijelentése megváltoztatta a saját lényemhez való viszonyulásomat.
2017. jan. 12. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:

6: de aki épp veled van, annak te vagy a legszebb. Ha hülye pasit választasz, akkor meg az a te hibád.

7: ez a baj. Nem arra kéne gondolnod, hogy te nem vagy szép, hanem arra, hogy jesszus mekkora idiótával voltam együtt, hogy nem jöttem rá előbb, hogy ekkora bunkó.

Neked nem önbizalmad, hanem önbecsülésed nincs.

Kicsit olyan, hogy bármekkora bunkó pasinak odaadod magad, csak legyen párod.

Válogass. És te is a belső értékeket is nézd valakiben.

Ha ilyen felszínes bunkókat választasz, akkor viszont is ezt fogod kapni. Nekik is a felszín számít. Egy normális nő ilyenekkel szóba sem áll.

És azért, mert valaki nézi a belső értékeket is, nem azt jelenti, hogy ő vagy a választottja csúnya lenne.

2017. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, számít a külső azonban nem eköré kell építeni mindent!! Pont itt a hiba.

Attól, hogy valaki szép az nem azt jelenti, hogy jó is lesz vele a párkapcsolat. A külső csak arra jó, hogy beindítsa a kémiát, ha pedig nem indul be akkor ott van a belső adottságok amik ugyanúgy kiválthatják a "kémiát" a partner jelöltből.


A szexuálisan nem vonzódás pedig hülyeség!

Az egész testemet/lényemet az egészséges életmódnak szenteltem, az edzésnek, és a fizikai korlátaim feszegetésének.

A külsőm egy átlagos(szakavatlan) szemnek tökéletesnek hat.

Mégis velem is előfordult, hogy olyan lánnyal szeretkeztem, akiről soha el sem tudtam volna képzelni, hogy egyáltalán fél méternél közelebb leszünk egymáshoz.

Mi győzött meg mégis? A személyisége!!!

Eltudta érni, hogy a külső hátrányait elkezdjem elfelejteni, ellenben a személyisége meg teljesen elvarázsolt. Az egésznek az lett a végeredménye, hogy egy közel 110 kilós lány mellett ébredtem egy reggelen. Úgy viselkedett velem, mint még senki. Megadta azt amire már régóta vágytam érzelmi szinten.


Volt olyan eléggé túlsúlyos lány is akivel szimplán a kinézete miatt voltam. Meglepődnének a legtöbben, hogy milyen 10/10-es lány is létezik nagyobb kivitelben. :D Oversize model volt a lány. :)


Persze megvoltak a kötelező körök is, hidrogén szőke haj, álomtest, stb. stb. stb. Itt is felemásak voltak a tapasztalataim. Volt akivel még a szex sem volt jó, hiába volt olyan kinézete amitől a legtöbb pasi helyben elélvezne..


Lapos fenék miatti szakítás pedig egy gyerekes kifogás. :D Csak valamit elakart titkolni, vagy a szemedbe mondani, hogy megunt.


A személyiség fontos egy jó, tartós kapcsolathoz. Vannak akik az elején érdekesek utána nagyon hamar ráun az ember, és utána lehet Ő akárki...

2017. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szépségkirálynőket is el szokták hagyni !!!!!

Nagyon csúnyáknak is sikerülhet életre-szóló kapcsolat !

2017. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!