Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem az erdélyi...

Lenne egy kérdésem az erdélyi magyarokhoz, igaz hogy a románok nagyon félnek a magyaroktól?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem így vettem észre.
2017. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
Nagyon nem.
2017. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb román utálja a magyarokat..
2017. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt egy anonim oldalon soha nem fogod megtudni.

Nem tudhatod ki válaszol.

2017. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mindennapi életben teljesen normális kapcsolat van románok s magyarok közt. Feszültség csak akkor szokott lenni, ha a politika, vagy valamely oldalról valakik erős nacionalizmussal sértik a másikot valamilyen dolgában.

Magyar többségű helyeken lehet olyat észrevenni, hogy nem tetszik nekik ha valamilyen célért összefogás van, mert folyvást tartanak tőlle, hogy önállósodni, függetlenedni akarás van háttérben.

2017. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon lakom de amikor kint voltunk 45 magyartól nagyon durván beszartak. Déván nem ott kötözködtek. De a székelyek sem fogadtak minket örömmel.
2017. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!