Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem álszentség?

Szerintetek ez nem álszentség?

Figyelt kérdés
Mármint a társadalomra gondolok. Karácsonykor meleg kaja osztás, ha hideg van megnyilnak a melegedők, várják a sok csövest, de amúgy meg egész évben le vannak szarva
2017. jan. 15. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron mikor meleg van be se mennének melegedőre, akkor meg minek?
2017. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

végülis igazad van....én sem nagyon értem miért van az, hogy ünnepnapokon vagy esetleg a szélsőséges időjárás miatt segítík csak az embereket.

Ja várj....mégis tudom..."nincs pénze az államnak"...szar űgy...lopjanak többet xD

2017. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor az osztókra is rátör a magányosság, és ezért.
2017. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Vagy adnának mindig meleg kaját nekik, vagy sose. Mert ez így olyan, mint a befogott ló előtt lebegtett répa. Egy kicsit megmutatják nekik a jót, aztán a többi (hideg, éhezős) napon, meg le vannak tojva..
2017. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!