Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért, hogy alakul ki bennem...

Miért, hogy alakul ki bennem ez így?

Figyelt kérdés
Vonzanak az extrém sportok, nem félek több méter magasba se, de azért hülyeséget sem csinálok, de a lányok terén mégis gyáva vagyok, miért van ez?, kitől tanulhattam el ezt a gyávaságot, vagy magamba fejlődött ki? Miért nem merek? Nem az, hogy nem érdekelnek, hanem egyszerűen annyira félek.. Nem akarok megalkuvó lenni!

2017. jan. 18. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? A legtöbb pasi fél az elutasítástól, ezért olyan félénk. Végül is mindenkiben van egyfajta félsz, amin csak az segít ha oda lépsz és megszólítod a lányt, onnan már sima ügy, mert ha a lány szimpatikusnak talál igyekszik úgy társalogni veled, hogy feloldódj :) 20/L
2017. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a visszautasítástól félek csak egyszerűen, olyanoktól akit ismerek is nem merek olyat lépni..

18 éves vagyok

2017. jan. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!