Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szakma való nekem, ha...

Milyen szakma való nekem, ha figyelemzavaros vagyok és lassú?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 06:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Jóga oktató.
2017. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ez nem az én területem.
2017. jan. 19. 07:05
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Közgazdász, politikus.
2017. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez elég kevés információ, emellett az is fontos lenne, hogy mik az erősségeid, és alapvetően mi érdekel. Én azt tanácsolom, menj el egy továbbtanulási tanácsadóhoz, aki több tesztet is kitöltet veled, ott kiderül.
2017. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nincsenek erősségeim, semmi sem érdekel. Ezt a legkomolyabban mondom. De mégis kell valami, hogy eltartsam majd magam. 21 vagyok, semmit sem értem el eddig.
2017. jan. 19. 07:50
 6/29 anonim ***** válasza:
Attól még, mert figyelemzavaros vagy, rengeteg mumkára tökéletesen alkalmas vagy, csak az extra nagy figyelmet igénylő munkákat kellene hanyagolnod, meg az sem mindegy, hogy milyen fokú és jellegű az a figyelemtavar. Diagnosztizáltak, vagy csak te állapítottad meg?
2017. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%

Oké, akkor nem érdekel semmi, de a továbbtanulásiban akkor is megmondják mire vagy alkalmas és mire nem.


Elég uncsi ember lehetsz, jegyzem meg mellékesen.

2017. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Köszönöm, kérdező, a kedves privát levelet, amit sikerült annak az embernek küldened, aki az egyetlen épkézláb tanáccsal szolgált neked. Életképtelen vagy, egy fej káposzta. Ennyi. Ja, letiltottalak, ne izzadj válasszal.
2017. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Nincsenek erősségeim, semmi sem érdekel. Ezt a legkomolyabban mondom. De mégis kell valami, hogy eltartsam majd magam. 21 vagyok, semmit sem értem el eddig."


Hát ez elég rosszul hangzik 21 éves korban. Valami csak van, ami érdekel. Most mit csinálsz? Mi a végzettséged?

2017. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Csak őszinte voltam. Neked, barátom, fáj az igazság. Nem anyámat kell szidni privát üzenetben, hanem szembe kell nézned azzal, hogy ezzel a hozzáállással nem sok kilátásod van. 21 éves vagy, tanulhatnál, figyelemzavarral is lehet olyat tanulni, ami megy, hasznos. Szakmát legalábbis mindenképp. Ez azért csak nem volt neked új infó, vagy igen? De, mint mondtam, a tanácsadóban kizárják, amire személyiségénél fogva alkalmatlan vagy. Így az jó út.
2017. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!