Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lökhetett meg?

Miért lökhetett meg?

Figyelt kérdés
Tegnap halnalban munkába indultam. Az egyik sarkon egy csapat férfi állt. Messziről megláttam őket. Láttam elkezdtek nézni nagyon. Nem tudtam másfele menni. Próbáltam mindegyiket kikerülni. Az utolsó szándékosan felém lépett és a vállával a mellembe lökött. Fizikailag nem fájt de nem értem miért csinálta, mi értelme volt ennek? Utána nagyon rossz érzésem volt.
2017. jan. 19. 14:42
 1/7 anonim válasza:
100%
beléd akart kötni, jól tetted hogy nem voltál kapható a "játékára" és nem álltál meg kötözködni vele. Valószínű az a csapat férfi jól helyben hagyott volna.
2017. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
undorito hogy az ilyenek csak csoportosan mernek kotozkodni, gondolom cigok voltak, ezek nem ferfiak, ha barmelyik is akar tolem vmit jojjon oda egyedul s jatszuk le, de ezekben nincs ennyi tisztesseg.
2017. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzá tenném nő vagyok. Mégsem férfival tette ezt.
2017. jan. 19. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen rossz érzésed, fogadd el, hogy ők ennyivel primitívebbek.
2017. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áh, engem is folyamatosan kipécéznek ilyen nyomorultak.

Szerintem rajtam látják, hogy visszahúzódó vagyok alapjáraton.

Eddig kétszer szóltam vissza, hogy egyedül legyen nagy pofátok. Utána ment a kussolás. De többet nem szólok be ilyet, és te se tegyed, mert erre vár a legtöbb.

DE érted, milyen primitív szinten lehet az, akinek ez adja meg a nagy élményt.


Amúgy nemcsak nőket, férfiakat is szoktak inzultálni, csak a férfiak jobban szégyellik, sajnos.

2017. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt lesik mikor szólsz vissza ,és ez majd okot generál hogy megverjenek,vagy ha nő vagy akkor lehet "csak" minden utolsó senkinek elhordjanak,megalázzanak. Aztán majd 5-en fogják 1 ellen azt vallani ,hogy nekik támadtál, és csak megvédték magukat.

Vigyél magaddal gázsprayt,jól jöhet, ha baj van.

2017. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat azert a rendoroknek csak van annyi eszuk es tudjsk hogy normalis ember nem kot bele nem tamad meg 5 embert egyszerre egyedul.
2017. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!