Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség új facebook fiókot...

Hülyeség új facebook fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés

Új telefont kapok és a régit megörökli kistesóm. Ezzel nincs baj,viszont van pár olyan képem ami nekem fontos,viszont nem akarom,hogy más meglássa! Az új telómra rá akarom rakni ezeket a képeket, hogy a régiből kitörölhessem. Az hülység lenne ha nyitnék egy facebook fiókat vmi állnéven,elküldeném magamnak a képeimet,lementeném és meg van oldva. Erről mi a véleményetek?

17/L



2017. jan. 21. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Telefonról mentsd le egy számítógépre vagy egy Google drive tárhelyre töltsd fel a telefonodról. A facebook lerontja a képek minőségét, ezért nem ezt használnám elsősorban :)
2017. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia ! Nem hülyeség ! Nekem is volt egy mobilom aminek rossz volt a csatlakozója,és nem tudtam számítógépre át másolni.És pont így csináltam mint ahogyan most te elképzelted.Sok sikert !
2017. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
jo otlet, elkuldod magadnak s kitorlod a regi telobol, aztan majd lemented az ujra a kepeket azert szerintem az uzit is torold majd ki ezek utan biztos ami biztos, am miert nem lathatja senki?? pucer vagy rajtuk???
2017. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. A telefonról mentsd le a képeket valahová.

2. Beállítások -> Biztonság -> Gyári beállítások visszaállítása.


Így eltűnik minden személyes dolgod a telefonról. Ez kötelező, enélkül soha az életben senkinek ne adj át telefont.

2017. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell új fiókot nyitnod ehhez, ha beírod a messenger keresőbe a neved, akkor tudsz magadnak a saját fiókodról üzit küldeni, amit csak te látsz. Utána ha másik telóról megnyitod a messengert a képek ott lesznek az üzenetben továbbra is. Én is így csináltam :)
2017. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi szépen!

Am nem meztelen képek :)

2017. jan. 21. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha androidos készülék mentsd Google Drive-ra

Ha Windows Phone-os mentsd One Drive-ra

Ha iOS-es mentsd iCloud-ba.

Felesleges ennyit rugózni pár képen, az új telefonodnál úgyis ugyanazokat a fiókokat használod, mint a korábbin.

2017. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semmi esetre ne FB fiókokkal oldd meg a képek átmentését, mert a FB átméretezi a képeket és romlik a minőségük. lehet, hogy te ezt nem látod, de ettől még belepiszkál és később még bánhatod, hogy csak rosszabb minőségben vannak meg a képek, nem az eredetiben.


használ valamilyen felhő alapú tárhelyet. akár, amit a telefonod rendszeréhez tartozó gyártó szolgáltat, mint az iCloud, Google Drive, One Drive, stb, akár más felhő szolgáltatók tárhelyeit, mint a DropBox, GoogleDrive, Box, stb, amiket bármilyen telefonon lehet használni és akár asztali számítógépről is hozzá tudsz velük férni a képeidhez.

2017. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben. iCould-ot használtam 😇😉
2017. jan. 22. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:

most már tudjuk h iPhoneod van...

,-PPP

2017. jan. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!