Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan élnétek túl ilyen...

Ti hogyan élnétek túl ilyen hidegben kint egy éjszakát hajléktalanként? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Összevesztem a családból mindenkivel, és elmentem itthonról. 1 órán keresztül sétálgattam és ültem, gondoltam haza kéne menni mert már nem bírom (1 óra után már szenvedtem) de nem mentem, mert nagyobb volt bennem a düh még mindig... elkezdtem futni az utcákban, majd találtam egy csatornanyílást ahonnan meleg gőz jött fel és ráálltam. Ott álltam amíg nem melegedtem fel, majd gondoltam tüzet kéne gyújtani. Sétálgattam az utcákban, amikor éreztem hogy nagyon fázok elkezdtem futni, kiszedtem a postaládákból az újságokat, meg egy bolt mellől téptem le hirdetéseket, kimentem egy külterületre, szedtem ágakat és gyújtottam tüzet. Ott melegedtem. Kicsit féltem, de nem érdekelt annyira fáztam. Utána futottam még egy kicsit, majd már éreztem hogy kezdek elgyengülni, elálmosodni és hazamentem.

2 órát töltöttem kint. Szerintetek kibírtam volna az egész éjszakát? Mit tettetek volna?



#hideg #hajléktalan #hajléktalan élet
2017. jan. 21. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
menj hajléktalanszállóra ott befogadnak.
2017. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha két óra kintléttől ilyen hisztit levágsz, (Ami vicc, az egész délelőttöt erdőben túrázással töltöttem) akkor nem.
2017. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fóliaházam az udvaron. Sokáig ott aludtam, két matrac közé tett Hilti szalag volt a fűtés.

Aztán kipróbáltam fűtés nélkül. Kőgyapot táblákra tettem a matracot, és magamra húztam egy fóliát a paplanon kívül. Néhány órát tudtam aludni de aztán felébredtem hogy fázok es bementem a nagy házba. Amúgy, ha nem lenne nagy ház, kibírtam volna. Sőt kihuznam a telet is igy persze sokat káromkodnék az biztos.

Persze táblák nélkül más lett volna a helyzet azért. Az erdőben, egy átlagos téli öltözetben simán meg lehet fagyni.


Hogy mit tettem volna az attól függ milyen a kapcsolat a csaladtagokkal.

2017. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja én úgy értettem a végső kérdést hogy maradtam vagy mentem volna.

Ha el kéne mennem itthonról, próbálnék összeszedni annyi anyagot hogy legyen valahol egy vackom. Hogy honnan az jönne magától. De én ilyen magányos lélek vagyok, nem mennék hajléktalanszállóra.

3.

2017. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hajléktalanszálló
2017. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2-es milyen hisztit levágok? Menj akkor most ki, úgy hogy fel se öltözöl normálisan. Jó szórakozást. Még a telefonom se működött normálisan a végére.
2017. jan. 21. 20:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bekéretőztem volna egy jóbarátomhoz arra az egy éjszakára.
2017. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De egyébként a kérdés arra irányul hogy KINT mit csinálnátok, nem pedig egy ismerősnél vagy a hajléktalanszállón.
2017. jan. 21. 20:21
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát a hiszti, amit levágsz. Mert azt csinálod. Reagálhatnál a többi hozzászóló válaszaira is, mert ez így elég nagy bunkóság, hogy csak nekem írogatsz vissza. Voltam kint, semmi extra. Nyilván hideg van, de ilyen a tél.

Egy biztos, ha most kimennék két órára, semmi bajom nem lenne utána.

2017. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Mi lenne veled itt?

[link]

2017. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!