Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy kitettem...

Szerintetek ciki hogy kitettem a fekete profilképet?

Figyelt kérdés
Feketére cseréltem én is a képem,a busz balesetben elhunyt gyerekek miatt.De nem ismerem őket,ezért nem ciki -e?

2017. jan. 22. 12:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
21%
Nem, sőt, így talán még jobban kifejezed az együttérzésedet.
2017. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
37%
Nem ciki. Én leszarom őket, hisz rajtuk kívül cirka tízezrek halhattak meg még aznap, sok közülük gyerek. Nem kell ez a nyáladzás s álszentség, ha nem rokonod/közeli ismerősöd az illető. De igazából a te dolgod, ha ennyire megviselt az eset. De azért nem a "konformitás" - más is ezt teszi akkor majd én is - elvén csináltad, mert akkor ciki.
2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé ciki, mert csak egymás majmolása megy ahogy ment az a párizi terrortámadáskor is.
2017. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
55%
#3-as ez így van :D örülök, hogy van még értelmes ember.
2017. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
57%
Látod lepontoznak így is. A sok álszent néma sértve érzi magát.
2017. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%

Nem ciki.

Te dolgod, mit teszel ki a profilképedre, ha nem sért senkit, addig nem ciki.

Engem az ilyen dolgok nem irritálnak, bár van pár ismerősöm, aki az ilyeneket csak figyelem felkeltésnek használja és imádja játszani a nagy empatikus, érzékeny embert a neten, miközben én ismerem őket és tudom, hogy pl. simán elsétálnak a fekvő, sérült ember mellett, vagy hogy egyikük állandó jelleggel addig szekált egy lányt az osztályban, amíg az sírni nem kezdett...

2017. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
66%

Persze, érezzünk együtt meg minden, de álljon már meg a menet, nem attól fogok együtt érezni, hogy kirakok egy fekete profilképet, vagy egy zászlósat vagy egy színeset vagy egy csillámfszlámásat..

Mint ahogy, nem is attól vagyok magyar, hogy nagymagyarország zászlóval a kocsim seggén vezetek, és a facebookon hirdetem mekkora hungarikum vagyok.

Neked kell tudni, hogy mit érzel, nem másnak.

A 3-as pedig..tény, hogy kissé nyersen fogalmazott, de tökéletesen igaza van, akkor ne csak a buszbaleset miatt tedd ki a fekete háttérképet, hanem amiatt is, mert x 100 vagy épp 1000 magyar hal meg a kórházakban.

Amúgy meg, álszentség az egész.

2017. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? A te életed, ha ettől jobban érzed magad vagy szeretnéd kifejezni az együttérzésed semmi akadálya hogy lecseréld.


Viszont azt hozzátenném hogy nekem is elég álszent dolognak tűnik, kb.mint a párizsos profilképeknél ami szép gesztusként indult de aztán divadgiccset csináltak belőle... Ha meghalt valakid (barát vagy rokon) akkor érthető a fekete háttérképed, és igazából ha valakit nagyon mélyen megérintett az eset akkor miért ne cserélhetné le? Csak azt utálom mikor sorban cserélgetik át a profilképüket az emberek, sokszor a gyerekek is csak azért mert "divat" miközben meg sem hatotta őket az eset. Na ez elég álszent dolog.


Egyébként ha már témánál vagyunk sokan mások is meghalnak világszerte akiket nem ismersz, betegségben, balesetben és sorolhatnám. Az ő életük sem ér kevesebbet mint ezeké a gyerekeké bármilyen szomorú is ez a buszbaleset. Ennyi erővel minden nap lehetne fekete a profilképed.

De tényleg nem beszólni akarok, ha te ezt szeretnéd akkor nyugodtan cseréld le, cikinek nem ciki.

2017. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
36%
Itt mennyi rosszmájú ember van... mindig meglepődöm. Ez egy tragikus baleset volt, nem összeegyeztethető azokkal akik pl. 75 évesen elhunynak... Amin átmentek borzalom. Ha a kérdező úgy érzi hogy ez az eset nagy hatással volt rá akkor mért ne rakhatná ki? Mellesleg hétfőn gyásznap lesz, mindenhova ki lesz rakva a fekete zászló, szóval rohadtul nem álszentség.
2017. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
60%

Tőlem feketíthetnek..én is álszentnek gondolom ,és birkáskodásnak ,de akit ez megnyugtat az tegye. Ha pl a 4- es főúton letarol egy vétlen családot a kamion és meghal 4-5 ember akkor nem feketítenek. Vagy van egy halott szám,ami felett már kell? Ugyanúgy nem ismerik őket sem . Ez nem érzéketlenség ,csak logikus gondolkodás.

Sajnálom őket ,de akkor egész nap sajnálkozhatnék az Aleppoban meghalt 31 ezer ember miatt is. Ja az meg X+1 km-es sugarú körön kívül van a lakhelyemtől ,az azért nem számít ,értem..

Szóval vagy minden 'értelmetlen' halál miatt gyászoljunk, vagy csak a közeli ismerősök hozzátartozók miatt. De legyünk következetesek.

2017. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!