Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne még ezenkívül tennem?

Mit lehetne még ezenkívül tennem?

Figyelt kérdés

December eleje óta járok egy nyelvtanfolyamra.

A csoport egész jó, minden nap szívesen megyek,mert mindig remek a hangulat, sokat nevetünk.

Viszont mostanra már egy kicsit idegesítő, hogy egyes csoporttársaim mindig mindenen(de tényleg szinte mindenen nevetnek), főleg amikor a másik olvas, vagy fordít.

Ma amúgy is elég rossz hangulatom volt, és amikor én olvastam, meg fordítottam, akkor is nevetett az egyik csoporttársam valakivel.Még fel is néztem(akkor még mosolyogtam, hogy na most mi az? Min nevetsz?De csak nevet, csak nevet. Olvasok tovább,nevet.Mondom mi van? De csak nevet tovább én meg nem tudtam koncentrálni. A végén már azt mondtam, Fulladj meg.De így fél hangosan, persze hallotta.

Nagyon mérges lett, még veszekedett is velem.

Emiatt egész nap olyan rosszul éreztem magam.Mivel nagyon lelkis vagyok, és nagyon rosszul esett ez az egész, odamentem hozzá és őszintén bocsánatot kértem tőle, hogy nagyon sajnálom ezt az egészet és ne haragudjon és bocsánatot kértem.

Ő meg flegmán,oké le van tudva, de én akkor sem mondanék neked ilyet. Utána is mondtam, hogy ne haragudjon, őszintén sajnálom,és bocsánatot kértem.

Még most is tiszta rosszul érzem magam.Reggelente együtt megyünk, akkor beszélgetünk, bent meg már amúgy sem "keresi a társaságom", nem csak most.

Amúgy mondta,hogy nem rajtam nevetett, hanem a másik csoporttársamon. Én ezt értem, de már nem az első(másokon is nevetnek)és szerintem ez nagyon idegesítő.

Egy kedves barátom azt mondta,nehogy már én alázkodjak meg, meg szerinte jogos volt, hogy beszóltam.

Nem tudom,ezentúl akar-e velem menni reggelente.


2017. jan. 23. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Elmeséltem testvéremnek is, azt mondta,nem nekem kellett volna bocsánatot kérnem, hanem neki,mert ritka nagy posztóság, ha a másik nem tud koncentrálni, meg figyelni, de nem szabad ennyire érzékenynek lennem, s lépjek túl ezen.Lehet ezt kéne tennem:/
2017. jan. 23. 16:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetet, nekem osztálytásam van/volt pár olyan ember akik mindenen röhögtek (még a semmin is), nem kell velük foglalkozni.
2017. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod:)
2017. jan. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!