Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy ez...

Csak én gondolom úgy, hogy ez nem helyén való?

Figyelt kérdés

A lányom első osztályos.Ma az iskolában a tanítónő részletesen elmesélte az osztálynak a veronai tragédiát.A legapróbb részletekig mesélt a balesetről: Hányan ültek a buszon, hányan élték túl,azt hogy kigyulladt a busz és bent égtek.Tényleg a legapróbb részletekig.

Értem én ,hogy nemzeti gyásznap van.Hatalmas tragédia az nem kérdés.

De fontos a hat éves gyerekeknek ezt ennyire részletesen elmesélni?

Még lefekvéskor is erről beszélt,èn meg azt sem tudtam, hogyan tereljem a témát.


2017. jan. 23. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a túl részletes leírást tartom furcsának. Nem tudom mi lehetett a célja a tanárnak.Szóval én sem tartom helyesnek
2017. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján a tanárnő nem volt felkészült, nagyon rosszul kommunikálta a történteket. Nem csak a te kislányoddal történt ez egyébként, ma délután az Árpád-hídnál egy alsósnak tűnő kisfiú zokogni kezdett az anyjának, hogy ő nem akar buszra szállni, nem akar meghalni.

Mivel se gyerekem nincs, se pedagógia- vagy pszichológia szakos diplomám, nem tudom, mi lenne a helyes, de én is úgy látom, hogy ez így rossz.

2017. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen részleteket mondott?
2017. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én szerintem ezt megkérdezném a tanártól h mire volt ez jó. Ez a tanár milyen tantárgyat tanít?
2017. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én lányom is majdnem sírt,és megígértette velem, hogy nem küldöm soha sítáborba.


A részletesen azt jelenti,hogy lényegében mindent elmesélt a tanítónő.

Úgy halgattam a gyerekemet mintha a híradóból hallanám.

"Aludtak a buszon, a sofőr elalutd.

Ütköztek,a busz kigyulladt, 16- an bent égtek"stb stb. Szóval mindent.


Elsős,a tanítónő (osztalyfőnök) mesélte nekik.

2017. jan. 23. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert tortnet egy baleset (mellesleg minden nap tortenik csak nem egyazon buszban ulnek hanem kulon kocsiban/leall a szive/lelovik/stb) es megooooorult az orszag. Mindenki errol beszel, errol ir, ezt nezi. Par nap es lecseng.


Beszelnek a tanarral, hogy oke, a media az arcunkba tolja de o nem Hirados szoval allitsa le magat.

2017. jan. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom másodikos, abban a kerületben van a sulija. Náluk is elég sok infót mondtak el a tanárok, és az egyik tanítójuk sírt is az osztály előtt, mert ismerőse is meghalt a tragédiában.Az én lányom is erről beszélt az este.Szerintem is rossz, hogy 6-8 éves gyerekeket terhelik ezekkel a dolgokkal.
2017. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!