Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok, hogyan...

Mit tanácsolnátok, hogyan folytassam az életem? 30/F

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom leírni a történetemet.


Falun nőttem fel, szegények voltunk. Sokszor zsíros kenyeret kellett ennunk. Iskolában kimaradtam a kirandulasokbol és hasonló dolgokból mert nem volt rá pénzünk. Szótlan, csendes gyerek lettem. Ez kozepsuliban sem változott sokat. Suli után évekig nem volt munkám, anyámra szorultam. Aztan lett de ott sem lettem kőgazdag, többre vágytam. Közben volt egy kapcsolatom de atvert a csaj és véget vetettem neki. Kimentem külföldre dolgozni. Most lassan 3 éve kint vagyok. A nyáron költözöm haza mert úrrá lett rajtam a magány és ezt nem bírom. Meg is változtam, az idegrendszerem tönkrement. A legtöbb dolog ami a többi embernek alap hogy foglalkozik vele, engem nem érdekel.

Lenne otthon munkám 90%-ban, de nem akarok elvegetálni sem. A tervem az ha összejövök egy normális lannyal vele megint külföldre megyek. Fogalmam sincs ebből lesz e valami. És egyáltalán nem is vagyok biztos magambam. Főleg már ebben a korban ez nem könnyű.


Esetleg jár valaki hasonló cipőben? Szerintetek mi lenne a legjobb választás egy ilyem ember számára?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. jan. 24. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Külföldi lány miért nem jó? Bolond vagy ha azért jösz haza hogy szerezz egy nőt, aztán kimenj megint.
2017. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

"úrrá lett rajtam a magány" - sajnos valószínűleg itthon is magányos lennél, persze anyanyelven könnyebb kapcsolatokat teremteni, barátokat szerezni.

"A tervem az ha összejövök egy normális lannyal" - ez nem igazán jó ötlet, mert valaki mástól teszed függővé a saját életed olyan értelemben, hogy mi van ha nem jön össze, mi van ha 5-6-8 év alatt jön össze, mi van ha életed szerelme, de ő nem akar külföldre menni.

Próbálj meg előbb magadban rendet tenni, mit szeretnél, mik a céljaid, milyen vagy, egy kis önvizsgálat. Nem is biztos hogy haza kell jönnöd, ha az alapvető gond önmagadban van - itthon is saját magad leszel.

Esetleg egy szakember segítsége jól jöhet, hidd el, nem ciki a pszichológus, vagy valamilyen önismereti csoport. Sok erőt kívánok!

2017. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külföldön is lehet barátnőt szerezni. Én ott néznék.

A 30 éves csak itthon számít idősnek.

Te jó Isten, úgy beszélsz, mintha temetnéd magad.


Én is voltam ilyen vegetatív állapotban, de akkor konkrétan kiderült, hogy depressziós vagyok.

2017. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi alap a többi embernek, ami Téged nem érdekel?
2017. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Külföldi lányoknak a Kelet európaiak kb olyanok mint nálunk az albánok, románok, stb. Leneznek minket. Tisztelen a nagyon minimális kivételnek.


"persze anyanyelven könnyebb kapcsolatokat teremteni, barátokat szerezni" - nekem pont erre van szükségem.


A tervem hogy össze tudjam kötni az életemet valakivel. De azzal is számolok hogy nem fog sikerülni így nem érhet meglepetés, és így nem válok tőle függővé. Olyan sokat meg nem akarok várni, de mindenképp meg kell próbálnom ha nem akarom az életem egyedül leélni.

Azt tudom hogy magamban rendet kell tennem de mit tehetnék ha az embernek vannak vágyai és szeretné megvalósítani. Míg ez nincs meg addig nem tudok rendet rakni a fejemben.


Az alap dolgok amik nem érdekelnek ilyenek mint pl: nem takarítok a lakásban, nem foglalkozok semmivel, tojok azokra akik kritikát fogalmaznak meg velem szemben közben pedig tudom hogy igazuk van, mert lassan elhagyom magam. Nem is nagyon tudok beszélgetni senkivel mert nem érdekel semmilyem téma. Szóval nem egyszerű a helyzetem. De nem akarok nagyon sirankozni mert az már férfiatlan, viszont magamban sem bírom tartani.

2017. jan. 24. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik vendégmunkást! A lengyel és orosz nők nagyon jól néznek ki.
2017. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!