Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha 20...

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Mit tegyek akkor, ha 20 évesen már nem hiszek magamban?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még már nem hiszek magamban. Folyton ezen gondolkodom. Ha valamibe bele akarok vágni, azt nem teszem meg, mert azt gondolom, hogy nem vagyok rá képes. Régen ez nem volt. Akkor még sportoltam meg minden, de amióta kiderült, hogy nem sportolhatok, teljesen elvesztem. Valamiért ezt nem tudom feldolgozni. Amibe egyedül belevágtam az a zeneiskola, azon belül magánének. Azt mondják jó vagyok, kétszer is elnyertem az év énekese díjat, de valahogy akkor sem hiszem el, hogy tudok énekelni. Néhány barátom, nagyon kevés van, azt mondja hogy jó képű vagyok, de szerintem nem. Mások felé nem nyitok, alig ismernek, de én nagyom hamar kiismerem őket. Eddig egy kapcsolatom volt, de az is nagyon rövid. Sajnos azóta sem sikerült közelebb kerülnöm egy lányhoz sem. Kezdem úgy érezni, hogy sosem lesz barátnőm, mert nem szeret senki.

Nagyon unalmas ember vagyok. Nem járok el semerre. Koleszos vagyok, akkor is bent vagyok a szobámban, és zenét hallgatok. Ha hazamegyek, akkor meg otthon fekszek, és van amikor ki sem megyek egész nap. Nagyon keveset eszem. Idén fogok érettségizni, de úgy érzem, az sem fog sikerülni. Ha szeretnék találkozni valakivel, ami nagyon ritka, az inkább leráz, mert nem ér rá, vagy nincs kedve. Senki nem keresi a társaságom.

Szerintetek mit tegyek? Légyszi ne oltogassatok. Egyébként fiú vagyok.


2017. jan. 24. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is az írásod alapján kissé gyereknek tűnsz a korodhoz képest. Össze kell szedned magad és bátorságot gyűjteni, hogy belekezdj dolgokba, mert amit meg sem próbálsz az tényleg nem fog menni. Másfelől pedig most fogsz végezni a gimiben, ezután mindenki életében egy elég nagy változás következik be (egyetem/munka), új emberek, kicsit fel is nősz vele jobb esetben. Szóval döntsd el, hogy most van itt az ideje, hogy változtass.
2017. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kétszer is elnyerted az év énekese díjat, akkor bomlani fognak a lányok utánad hamarosan. Biztos lesz közöttük olyan is, akit te is szeretni tudsz!

Egy "jó stylist" is sokat tehet érted!

Élvezd az éneklést, és ne gondolkodj a negatív dolgokon ennyit. Az bénítólag hathat!!!

2017. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm, hogy írtál.

Lehet hogy annak tűnök, de nem vagyok az. Tudom, hogy változtatnom kell, de nagyon sokszor próbáltam, de mindig kudarcba fulladt a próbálkozásom. Számomra ez lehetetlen. Talán ez a sorsom.


Második válaszoló! Köszönöm, hogy írtál.

Nem lesznek értem oda a csajok, mert komolyzenét énekelek egyrészt, másrészt nem vagyok jó képű sem, meg alacsony is vagyok sajnos. A sors magasságban nem volt kegyes hozzám.

2017. jan. 24. 19:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehéz nem a negatív dolgokra gondolni, ha folyton megtalálnak vele. Csak akkor vagyok jó ha kell valami, és addig nem szállnak le rólam, míg nem teszem meg azt amire kérnek.
2017. jan. 24. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!