Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább dolog, amit...

Mi a legdurvább dolog, amit fogadásból megcsináltatok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Egy étteremben bementem a mosdóba ahol átöltöztem: fürdő köpeny, papucs, úszó sapka, majd visszamentem folytatni a vacsorát.
2017. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
A városunkban van egy pizzéria ahol árulnak egy pokol tüze nevű pizzát. Egy fogadás veszteseként egy 32 centis pokol tüzét kellett megennem, hát mit ne mondjak borzalmas volt.. Nem hangzik durvának és én amúgy imádom a csípőset de ez az emberi fogyaszthatóság határán volt.. Két falat után folyt a taknyom meg a könnyem, utána napokig égett a gyomrom és gittelni is olyan volt mint szülni..
2017. jan. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
én rászartam óra közben a tanár asztalára hogy így elkerüljek egy verekedést de inkább egy verést
2017. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Megettem egy marék hajszálat.
2017. jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
3-as Teljes sztorit kérek,de azonnal! :D
2017. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
98%
Most találta ki ezt is, hagyj neki még egy kis időt. :D
2017. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1 nagyon vicces lehetett

#2 kemény vagy

#4 én tuti nem bírtam volna, elég undorító


Kösz az eddigi válaszokat!

2017. jan. 27. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Gázmaszkban, lódenkabátban berontottam történelem órára gimnáziumban, megragadtam a naplót és elrohantam...lányként. :P
2017. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A Tiszában úszkáltam a fejemen zöld foszlányokkal, meztelenül, és ijesztgettem az embereket.

Felkaptam a Pizza King elől a műanyag Majkát, és elszaladtam vele. Sajnos utolértek.

Beszíneztem a hajamat kékre. Az egészet.

Egyszer egy étteremben mindenki előtt tisztára nyaltam a tányért, hogy ne nekem kelljen fizetnem (baráti társasággal felváltva szoktunk, és pont én jöttem volna).

Ezek nem olyan durva dolgok, de nagyon sokáig röhögtünk rajtuk utána :D

2017. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!