Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon vissza tudják szerezni...

Vajon vissza tudják szerezni legalább az irataimat?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy a tegnapi napon elmentem az edzőterembe, ahova rendszeresen szoktam járni. Nagyjából másfél óráig tartott az edzés, majd utána az öltöző felé vettem az irányt. Észrevettem, hogy a táskámban nincs benne a nadrágom. Nagyjából 10 perc keresgélés után rábukkantam a szekrény tetején. Itt már éreztem, hogy nagy a baj, mivel zárva volt a szekrényem. Amikor felvettem a nadrágomat észrevettem, hogy hiányzik a tárcám. Egyből jelentettem a recepción, majd az első dolgom volt a rendőrkapitányságra menni, de ott azt mondták, hogy csak ma reggel tudok feljelentést tenni ez ügyben, ami meg is történt. Elmondtam, hogy mi volt benne, mennyi pénzt buktam el, mikor történt, hogy történt, van-e róla felvétel stb. Igazából csak arról van felvétel, hogy mikor ki volt az öltözőben, ami bent történt, arról nincs. Azt tudni illik, hogy némelyik szekrény rossz, van olyan kulcs, amivel másik 2-3 szekrényt is ki lehet nyitni, amire én is csak a napokban jöttem rá. Gondolom valaki észrevette, és visszaélt a lehetőséggel. Van rá esély, hogy visszakapjam legalább az irataimat, vagy ez már bukott ügy? A pénz nem érdekel túlzottan, az elhanyagolható.


Elnézést, ha rossz helyre írtam.



2017. jan. 28. 15:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!