Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 19 évesen még...

Normális, hogy 19 évesen még soha nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Néha eléggé elkeseredek, mert úgy látom, hogy a környezetemben szinte mindenkinek van párja. A húgomnak is hamarabb lett barátja, mint nekem. Tudom, hogy ez nem verseny, de mégis úgy érzem, hogy le vagyok maradva a korombeliekhez képest, még soha nem is csókolóztam például. Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

19/L


2017. jan. 29. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen ez miatt rossz kedved! Én lassan 26 éves férfi vagyok és beszélgetésnél tovább még nem jutottam a lányokkal...
2017. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, én 24 éves férfiként egy olyan lánnyal voltam, ahol a csókolózásig jutottunk, de ő nem akart komoly kapcsolatot velem. Emiatt ne legyenek rossz érzéseid, mindenkinek és mindennek eljön az ideje. 19 évesen még ráérsz ezzel. :)
2017. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Nekem is 19 évesen volt az első komoly kapcsolatom, szerelemre vártam és 4 évig együtt voltunk, nem bántam meg.

Ne hagyd, hogy elkeserítsen és ne ezen pörögj, próbálj nyitott és önmagad lenni, merülj el a hobbidban és a szerelem is jönni fog.

Drukkolok, hogy rátalálj a lovagodra! :) 24F

2017. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. jan. 30. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális. Ahogy mondtad te is, ez nem egy verseny. 19 évesen még bőven ráérsz. ha 40 évesen sem lesz, na akkor aggódhatsz már. De addig szerintem nem érdemes. Plusz most úgyis 150en rádírnak, még az is lehet hogy közöttük megtalálod...
2017. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!