Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok Ti hogy vezetitek le a...

Csajok Ti hogy vezetitek le a napi stresszt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 20:51
 1/7 anonim válasza:
46%

Egy kellemes vacsival a párommal, egy kis borozgatással, vagy közös zuhannyal.


De, ami mindig beválik ez egy jó szeretkezés, ennél jobb nincs és még a fejfájásom is mindig elmulasztja!

2017. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

Nekem van 1csicskàm aki ha hívom jön értem utána elmegyek hozzá és a saját lakásában alàzom meg, csettintésre bármit megcsinál,de mindig találok valamit amibe beleköthetek!

Nagyon jó ês hatásos módszer!

Természetesen szex nincs,elvégre az Úrnője vagyok!

(Privatot nem kêrek,ez parancs)

2017. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felbontok egy sört.
2017. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Festéssel leginkább. Ha filmet nézek például az is elterelheti a figyelmemet, de az nem szünteti meg a stresszt hosszútávra, az alkotás igen:)
2017. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom mindig megmasszírozza a vállam és a nyakam, ha kérem, szóval nekem ez a tuti módszer :P Nála jobban senki se csinálja! *.*
2017. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pakolás és takarítás: a felesleges energiámat leszívja, és megnyugtat utána a rendezett környezet.

Durvább esetben átrendezem az egész lakást. Ezzel viszont a családot stresszelem. :)

2017. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én takarítani szoktam, ha ideges vagyok :D
2017. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!