Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Semmit nem akar csinálni, hogy jobb legyen az élete, mindent csak szid, rendszeresen idegbeteg, felesége tartja el szinte amióta együtt vannak(több mint 20 éve), dolgozni nem akar, utoljára 10 éve volt akkor is külföldön pár hónapot(mondjuk nem csodálom mert ilyen emberrel nem lehet együtt dolgozni), mindig mindent jobban tud, erőszakos, sértődékeny.Állandóan azt mondogatja hogy legszívesebben elmenne az országból, mintha kint ilyen hozzáállással bármivel jobb lenne.



Egyébként apámról van szó. Alig várom hogy befejezzem az iskolát és elmehessek innen, legszívesebben felé se néznek többet.Ti tudnátok ilyen apára felnézni vagy szeretni?


2017. febr. 1. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem...nekem bátyám ilyen, ő is várja a sült galambot 30 évesen, mindenki hibás, csak ő nem, stb. Többit már ismered.

Amíg nem tudsz elköltözni, addig ignoráld, vagy csak bólogass, felesleges vitázni az ilyennel. Gondolom anyud is vitázott már vele emiatt. Nem tudsz megváltoztatni már egy ilyen idős embert.

2017. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudnék fel nézni ilyen apára.

szerintem menj külföldre , és ha szarban lesz SOHA de soha ne segíts neki.


Nekem se jó az apám mindig idegeskedik mert folyatjuk a vizet , mindig köszön és utána vissza megy a szobájába , néha a rezsit is kifizeti vagy a vásárlást viszont nem költött ránk semmit még a sulimat sem fizeti (50000 ft) vagy annak egy részét, de szerencsére anyámnak tudok néha adni 10000ft . Ha felnövök és a büdös p*csába nem segítenék rajta, éljen meg saját magától , hülye köcsög apám.Egyetértek veled.

2017. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!