Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyar :42 Matek: 15, hatosztá...

Magyar :42 Matek: 15, hatosztályos felvételi, ez szörnyű?

Figyelt kérdés

Összesítve 57 pontot szereztem. És eszméletlen kevésnek érzem. (Hozzátenném, hatosztályosba a matek nem volt könnyű, mint olvastam a kilencedikbe felvételizőknél. Mindenkitől csak panaszt hallottam ,az átlag is gyenge lett, de nem ennyire.)

Van esély, hogy behívjanak még szóbelire?


2017. febr. 1. 18:04
 1/6 anonim válasza:

Nekem is 57 pontosra sikerult a felvetelim...😸

Mindenki azt mondta h nagyon ugyes vagyok, most akkor tuti h fel fognak venni, de en ebben nem vagyok annyira biztos...😬

2017. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 54 pontot értem el, mikor 8.-ban felvételiztem és mégis felvettek kéttannyelvű tagozatra, ahova azért elég magas pontszámok kellettek (persze beleszámítva az osztályzatokat is),úgyhogy szerintem simán van esélyed, hogy felvesznek.
2017. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem... nagyon el szeretnék már menni innen.

#1-es, igen, nekem is mindenki mondogatja, de mikor megmutattam anyukámnak a többi pontszámot (98 WTF?) még az Ő arca is összerándult :D

2017. febr. 1. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavalyelőtt 56 pontos volt a felvételim és mégis felvettek egy elég érős gimnáziumba, igaz mire felvettek kinőtt egy őszhajszálam és ekcémám is volt elég durván, de felvettek...:'D Ha a szóbelid, meg a tanulmányi eredményeid jók, nincs mitől félned.:)
2017. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én annak idején 69 pontot írtam. Az abban az évben aránylag erősnek számított, de még így is egy könnyebb év volt. Egy közeli gimnáziumot néztem ki a legerősebb szakon. Pusztán azért mert konkrét terveim nem voltak, ezért csak bizonyítani akartam hogy nekem annak ellenére hogy mindenki mondja hogy milyen nehéz, sikerül bekerülni. Fel is vettek és nagyon örültem. Erre első évbe kiderült hogy osztálytársaim fele retardált, és 30 pontokkal vették fel őket.

Téged is fel fognak.

2017. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm, csak félek, mert nagyon magas ehhez képest az átlag is (66,75) és nem tudom...

Az idei átlagom 4,6 a tavalyi sajnos rosszabb (4,4) de reménykedni szabad :D

2017. febr. 2. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!